Sponsorlu Bağlantılar

Sigorta Acenteleri İçin Geliştirilmiş Yazılım Dugan Sigorta 3.5 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Sigorta Acenteleri İçin Geliştirilmiş Yazılım Dugan Sigorta 3.5 İndir

Sigorta Acenteleri İçin Geliştirilmiş Yazılım Dugan Sigorta 3.5 İndir

Boyut : 12.6 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Dugan Bilişim
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Sigorta acenteleri için geliştirdiğimiz ürünümüzdür. Sigorta şirketleri, ana acenteler, tali acenteler, müşteriler ve acenteniz arasındaki poliçe ve ödeme işlemlerinden doğan borç-alacak ilişkisi ile hasar işlemlerini ve özel notlarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi sağlar. Birbirleri ile ilişkili şekilde program içinde yer alan bu verileri düzenleyerek acentenizdeki işlerinizi takip edebilirsiniz. Ürünü yetkili ya da yetkisiz acente rolü ile kullanabilirsiniz.

* Poliçe bitişlerini, ödemeleri, hasarları ve notlarınızı hatırlatır. Çeşitli parametreler ile hatırlatma sıklığı, hatırlatma şekli ve hatırlatılacak olayları ayarlayabilirsiniz.
* Sigorta şirketleri tarafından gönderilen ve poliçe bilgisi içeren XML formatındaki dosyaları tanır. Poliçe kayıt işlemini gerçekleştirir. Size zaman kazandırır.
* Poliçe dosyalarını almak için e-posta adresinizi kontrol eder. Bunun için bilgisayarınızda yüklü olan başka bir yazılımı kullanmaz.
* Manuel olarak düzenlemek istediğiniz poliçeler için oldukça kullanışlı bir poliçe formuna sahiptir. Poliçe bilgilerini sayfalar arasında dolaşmadan tek ekranda görebilirsiniz.
* Dövizli çalışır. Farklı döviz tiplerine sahip poliçe ve ödeme hareketlerini birbirlerine mahsup edebilirsiniz.
* Çeşitli sorgulamalar ile birlikte rapor ve grafikler hazırlar. Bu sayede şirketinizin durumunu daha net bir şekilde görmenize yardımcı olur.
* Bilgisayarınızda özel ayarlar yapılmasını gerektirmez.
* Bilgisayarınıza yük olmaz. Yüksek performanslı bilgisayar istemez. Sabit diskinizde çok yer kaplamaz (Sadece program dosyaları yaklaşık 25 MB, 10.000 poliçe yaklaşık 10 MB).
* Çok kullanıcılı çalışabilir, kullanıcı yetkilendirme işlemini oldukçe detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, fatura tarihinden itibaren 1 (bir) yıl boyunca çıkacak tüm yeni güncellemelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

147 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar