Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Emlak Programı EmPro Profesyonel Emlak Programı 5.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Profesyonel Emlak Programı EmPro Profesyonel Emlak Programı 5.0 İndir

Profesyonel Emlak Programı EmPro Profesyonel Emlak Programı 5.0 İndir

Boyut : 52.6 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Emühendislik
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
EmPro Profesyonel Emlak Programı, Türkiye’deki en iyi emlak sisteminin bir parçasıdır. Emlak ofisinizin tüm işlerini EmPro ile kolayca yönetebilirsiniz. Program ile arazi, konut, işyeri portföylerinizin 56 adet özelliği ile birlikte 20 adet resim ve video görüntüsünüde kayıt edebilir, müşterilerinize program ile portföylerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Empro ile siparişlerinizi kayıt edebilir, sipariş takibi yapabilir, muhasebe bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca EmPro ile Takvim ve randevu takibini de yapabilirsiniz. Messenger bölümü ile programı kullanan diğer emlakçılarla sohbet edebilirsiniz. Müşterilerinize sözleşmelerinizi hazırlayabilirsiniz. TC Kimlik no, Vergi no, Bağkur vb. bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

EmPro ile programdan tek tıklama ile portföylerinizin www.emlakdanismanlik.com ‘da yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu hizmet de ücretsiz. En önemlisi, Emühendislik’ten temin edebileceğiniz web Sitenizin içeriğini, sayfalarını ve raporlamaları EmPro ile kolayca yönetebilirsiniz. Gayrimenkullerinizi, resimleri hatta video görüntüsünü web sitenize tek tıklama ile gönderebilirsiniz. Web sitenizin tüm bölümlerini EmPro ile yönetebilirsiniz.

Büronuzda EmPro varsa başka programa ihtiyacınız kalmaz.

126 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar