Sponsorlu Bağlantılar

Personel Avans ve Maaş Takip Programı İndir YeniYoLPersonel 2.2.2 Download

Sponsorlu Reklamlar

Personel Avans ve Maaş Takip Programı İndir YeniYoLPersonel 2.2.2 Download

Personel Avans ve Maaş Takip Programı İndir YeniYoLPersonel 2.2.2 Download

Boyut : 28.8 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Şenay ÇETİN
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden : YeniYol Personel Maaş Takip Programı; sisteme tanımlayacağınız şube, departman, özelkod kriterleri bazından kayıt yaptığınız personellerinizin aylık olarak günlük, saatlik, aylık ücret, fazla mesai, diğer gelirler, avans kesintileri ve diğer kesintiler ayrıntıları ile maaşlarını hesaplatabileceğiniz ve taksitli ya da taksitsiz avanslarını takip edebileceğiniz, daha sonrasında ise tüm bunları raporlayabileceğiniz bir personel otomasyonudur.

Programımız şube, departman, özelkod ve bunların tanımlanacak personellere bağlantısı mantığı ile çalışır. Kurulum yapıldıktan sonra program kullanılmaya başlandığında önce bu tanımların sisteme yapılması gerekmektedir. Şube, departman, özelkod tanımları yapılıp personeller sisteme kaydedilirken bu bağlantıları gerçekleştirdikten sonra sistem artık avans kaydı, maaş kaydı ve toplu maaş işlemlerine hazır hale gelecektir.

YeniYolPersonel aynı zamanda gerçekleştirdiği tüm işlemleri kasa bağlantılı olarak da takip etmektedir. Sisteme tanımlayacağınız kasalarınıza kasa giriş çıkış işlemleri yapabileceğiniz gibi program içinden yaptığınız tüm avans, maaş işlemleriniz kasa hareketlerine otomatik yansıyacaktır.

YeniYolPersonel aktarım işlemleri ile var olan personel bilgilerinizi excel programı aracılığı ile sisteme kolayca aktarabilirsiniz. Yedekleme ünitesi ile verilerinizin yedeğini kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca YeniYolPersonel yardım işlemleri, sizlere program ile ilgili gerekli yardımı sunacaktır.

958 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar