Sponsorlu Bağlantılar

Lokanta Adisyon Hesap Programı Abacre Restaurant Point of Sale 5.0 Türkçe İndir

Sponsorlu Reklamlar

Lokanta Adisyon Hesap Programı Abacre Restaurant Point of Sale 5.0 Türkçe İndir

Lokanta Adisyon Hesap Programı Abacre Restaurant Point of Sale 5.0 Türkçe İndir

Boyut : 6.89 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Abacre
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Abacre Restaurant Point of Sale,
Windows ortamında kullanılan yeni nesil lokanta idare yazılımıdır. Kullanıcı arayüzü hızlı şekilde kullanıma uygundur. Müşteri faturası düzenleme, özelleştirilebilir vergi ve bahşişler düzenleyebilirsiniz. Ödemeleri nakit, kredi kartı gibi ayarlama durumu mevcut. Yöneticiler için lokanta çalışanlarının ve lokanta düzeni ile ilgili tam bir raporlama imkanı sağlar. Menü tüketimi, müşteri geliş sıklığı, lokantanın en fazla dolu olduğu saatler, en çok dolan masalar, en aktif çalışanlar, ödeme metodları, vergi hesaplama, Sipariş almak, fatura düzenlemek, vergi raporlaması, bahşişler gibi çeşitli seçenekler sunar.

Lokanta idare sürecini standartlaştırarak geliştirir. Kurulum ve kullanımı kolay. Küçük aile lokantalarından, büyük zincir lokantalarına kadar her yapıda kullananılabilir.

Programın içine kendi alım satımınız doğrultusunda yiyecek-içecek bilgi ve resimlerini girebilirsiniz. Ayrıca fiyatlama, iskonto, ödeme şekli bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Satışlarınızı günlük, saatlik, haftalık, aylık, üç aylık, yıllık, garsonlara göre, servise göre çeşitli istatislik bilgileri oluşturabilirsiniz. Çalışan kişilerin profillerini ve müşteri bilgi kartları da oluşturabilirsiniz.

Bu programın Türkçe dil dosyası inndir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır. Yapılan çeviri 2.0 içindi. Yeni sürümle birlikte bazı yerler İngilizce’dir. Çeviri güncellemesi şu aşamada yapılmayacaktır.

Not: Programa girebilmek için kullanıcı adı ve parola gereklidir.

Kullanıcı adı: admin
Parola: 111111

148 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar