Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Cafe ve Play Station Cafe Programı Cafe Control 5.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

İnternet Cafe ve Play Station Cafe Programı Cafe Control 5.0 İndir

İnternet Cafe ve Play Station Cafe Programı Cafe Control 5.0 İndir

Boyut : 21.7 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : 24 Ayar Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
CafeControl 5.0 Professional yeni gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı ile sizi kendine hayran bırakacak. Entegre içerik filtreleme ve site filtreleme özelliği ile gayri ahlaki ve yasadışı sitelere girişleri engeller, bilgisayarınızı korur.

Program İnternet Cafe ve Play Station Cafe sahiplerinin büyük bir yardımcısı olabilecek nitelikte özelliklere sahip. Masaların giriş-çıkış işlemlerini yapar, ücretlerini hesaplar, hesap açıp kapar, masaların ayrıntılı durumlarını gösterir ve bunların yanı sıra yasak ve güvenilir siteleri ayırarak bu sitelere giriş çıkışları kontrol altında tutar ve bilgisayarınıza dışardan gelebilecek tehlikeleri önler. Böylece bilgisayarınız tam koruma altında olur.

Cafe Control 5.0 Pro içerik filtreleme sistemi yasaklı kelimeler, yasaklı siteler ve izinli siteler olmak üzere 3 kısımdan oluşur.

1.Yasak Siteler: Yasak olarak tanımlanan siteler bir müşteriniz internet adresini yazıp siteye ulaşmaya çalıştığında hemen engellenir.

2.İzin Verilen Siteler: İzin verilen siteler içeriğinde yasak olarak tanımlanmış kelimeler geçse dahi girişine izin verilen sitelerdir.

3.Yasak Kelimeler: Yasaklı olarak tanımlanan kelimeler giriş yapılan siteler içeriğinde aranır ve eğer bulunursa müşterinin siteye girişi engellenir ve ana makina tarafında size ne yapmak istediğinize dair seçenekler sunan bir pencere açılır. Burada aşağıda görüldüğü gibi size bazı seçenekler sunulur.

Yasak Kelimeler bazen bazı normal sitelerde geçebilir. Eğer bu kelimenin geçtiği site hakkında adresinden doğru bir kanaate varamıyorsanız “SİTEYİ İNCELE” butonunu tıklayarak bu siteyi kendi makinenizde açarak inceleyebilirsiniz. Eğer site gerçekten normal bir site ise “İZİNLİLER LİSTESİNE EKLE” butonunu tıklayarak bu siteye girişe izin verir ve bu site için CafeControl’ün size tekrar danışmamasını sağlarsınız. Aynı şekilde “YASAKLILAR LİSTESİNE EKLE” butonunu tıklayarak CafeControl’ün bu siteyi engellemeye devam etmesini ve size tekrar danışmamasını sağlarsınız. Eğer herhangi bir cevap vermeden pencereyi kapatırsanız veya bir şey yapmayı tıklarsanız suteiye girildiğinde CafeControl size tekrar danışacaktır.

Programın özelliklerini kısaca özetleyecek olursak:

CafeControl 5.0 Professional Özellikleri:

Genel yönetim özellikleri.
Arayüz seçimi.
Web içerik filtreleme ve site filtreleme
Uzak yönetim özelliği
Kullanıcı işlemleri.
Saat iskontoları.
Bilet sistemi.
Abone müşteri sistemi.
Emanet sistemi.
Reklam (Promosyon) sistemi.
Salon sistemi.
Online durum izleme sistemi.
PS kontrol cihazı.
Müşteri bekletme sistemi.
Kasa ve raporlama sistemi

Not: Programın tam sürüm fiyatı 150 YTL’dir.

Program Şifreleri:

Programın Kullanıcı ve yönetici ile Acil durum şifresi olmak üzere iki tür sorabileceği şifre bulunmaktadır. Kullanıcı, Yönetici ve Acil durum Şifresi: 242424

427 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar