Sponsorlu Bağlantılar

İkinci El Cep Telefonu Alım Satım Programı CepAlSat 1.4 Demo İndir

Sponsorlu Reklamlar

İkinci El Cep Telefonu Alım Satım Programı CepAlSat 1.4 Demo İndir

İkinci El Cep Telefonu Alım Satım Programı CepAlSat 1.4 Demo İndir

Boyut : 1.32 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/XP
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Cyristal Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: İkinci el cep telefonu alan ve satan işletmeler için geliştirilen program, cep telefonunun teknik bilgileri ile alınan veya satılan kişinin kimlik bilgilerini kaydedip bu bilgiler doğrultusunda alış veya satış sözleşmesini yazıcıdan alabilme, IMEI, Marka Model, Ad ve Soyadı gibi kriterler ile arama özelliği bulunan, ayrıca yaptığınız küçük arıza tamiri ile ilgili bilgileri kaydedebileceğiniz etkili ve kolay kullanımlı bir programdır.

Günümüzde sık sık cep telefonu değiştirmek, yeni model cep telefonu almak istemişizdir. Bir de bu işin ticaretini yapıyorsanız elinizden yüzlerce telefon geçer. Bir gün emniyetten gelip şu IMEI numaralı telefonu kimden aldınız, sorusu ile karşılaşırsanız bu tuttuğunuz kayıtların önemi ortaya çıkar. Bu kayıtlara ilave olarak bir de yazıcınızdan aldığınız sözleşmeyi dosyadan çıkarıp görevlilere verdiğinizdeki rahatlamayı düşünün. Rahat olmak, kanunlar karşısında zor durumlara düşmek istemiyorsanız işte tam size göre bir program CepAlSat…

Not: Programın deneme sürümünde bazı menüler kullanılamaz durumdadır. Programı satın aldığınızda bu menüler aktif olacak ve tam sürüm olarak kullanabileceksiniz.

166 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar