Sponsorlu Bağlantılar

İhale Teklifi Hazırlama Programı e-kikNet (İhale Otomasyon Yazılımı) 4.0.0.7 İndir

Sponsorlu Reklamlar

İhale Teklifi Hazırlama Programı e-kikNet (İhale Otomasyon Yazılımı) 4.0.0.7 İndir

İhale Teklifi Hazırlama Programı e-kikNet (İhale Otomasyon Yazılımı) 4.0.0.7 İndir

Boyut : 35.2 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Oska Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Oska Yazılım tarafından geliştirilen “İhale Otomasyon Yazılımı”, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatı ile Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihale sürecindeki tüm işlemleri hızlı ve hatasız yapmaya yardımcı oluyor.

Program Genel Bütçeli Kurumlar, Katma Bütçeli Kurumlar, Belediyeler, Kamu İktisadi Teşekkülleri, Kooperatifler, kısaca 4734 Sayılı Yasa, ilgili Yönetmelikleri ve Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihaleye çıkan tüm kurumlar içindir.

Yapım, Hizmet, Mal Alımı ve Danışmanlık olmak üzere tüm ihale türlerini kapsar. Açık ihale usulü, Belli İstekliler Arasında ihale usulü ve Pazarlık usulü ihaleler için kullanılır.

Bu yazılım;
Yaklaşık maliyetin belirlenmesi
İhale onayının alınması
İhale ilanının hazırlanması
İhale dokümanının hazırlanması
Komisyonun oluşturulması
İhale dokümanının satın alınması
Teklif zarflarının teslim edilmesi
Zarfların komisyona teslimi
Teklif zarflarının incelenmesi
Belgelerin kontrolü
Tekliflerin değerlendirilmesi
İhale komisyonunun kararı
Komisyon kararının onaylanması
Kesinleşen ihale kararının isteklilere bildirilmesi
Sözleşmeye davetin gönderilmesi
Sözleşmenin imzalanması ve ihale sonucunun ilanı
…gibi aşamalardan oluşuyor.

Programın diğer özellikleri ise şöyle:
Hızlı ve Hatasız İhaleler: e-kikNet, kanun kapsamındaki idarelerin tüm ihalelerini, ilgili mevzuat gereğince düzenleyebilmelerini, ihale sürecini takip edebilmelerini, işlem ve belge kontrollerini de yaparak ihaleyi hızlı ve hatasız sonuçlandırabilmelerini sağlar. Ayrıca ihale usulü ve işin türüne bağlı olarak, ihale sürecinin sonuçlanmasına kadar tüm aşamalarda gerekli olan belge düzenlemesini, süre sınırlamaları ve standart formlara uygun olarak yapar, yazdırılmaya hazır hale getirir.
İhale Otomasyonu: e-kikNet, ihale sürecinin tamamının bilgisayar ortamında yürütülmesini ve kontrol edilmesini sağlar. İhale sürecinde, birden fazla birimin ya da kullanıcının görev alması durumunda, ağ ortamında ihale işlemlerinin yürütülmesine olanak sağlar.
Güvenlik: İhale dosyalarının yetkisiz kullanıcılar tarafından düzenlenmesini, kopyalanmasını ve yazdırılmasını engellemek amacıyla kullanıcı yetkisi tanımlama ve parola koruması uygulamalarına olanak sağlar.
Hatırlatmalar ve Uyarılar: İhale sürecinin tüm aşamalarında kullanıcıya gerekli hatırlatmaları yaparak, herhangi bir atlamaya fırsat vermeden, sürecin sağlıklı olarak devam etmesini ve sonuçlanmasını sağlar.
Dosya Yedekleme ve Arşiv İşlemleri: İhale dosyaları düzenli olarak yedeklenebilir ve istendiğinde yedekten geri çağrılabilir. Kullanıcı sonuçlanmış ihaleleri “arşiv” bölümüne gönderir. Bu bölümde sonuçlanan ihalelerin istatistiki bilgilerine ulaşılabilir ve çeşitli ölçütlere göre raporlar alınabilir.
Güncelleme: Mevzuatta olabilecek değişiklikler ve programın yeni sürümü internet üzerinden anında yükleniyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.
Şablonlarla Çalışma: Standart formlara uygun olarak program tarafından oluşturulan tüm belgeler için, idareler kendilerine özel uygulamalar için şablonlar oluşturabilir ve bu şablonları istedikleri zaman kullanabilir.
Kullanıcı Dostu: Gelişmiş yazılı ve çevrimiçi yardımlara ek olarak, kullanıcı istediği işlem penceresinde seçtiği konuyu tıklayıp programa “bu konuyu anlat” diyebiliyor. Program yapılması gereken işlemleri anlatırken uygulamalı olarak da gösteriyor.

223 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar