Sponsorlu Bağlantılar

Hursoft Spor Klübü Programı 2.25 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Hursoft Spor Klübü Programı 2.25 İndir

Hursoft Spor Klübü Programı 2.25 İndir

Boyut : 20 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Hursoft Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Hursoft Spor Klübü Programı Spor salonları, Fitness Merkezleri, Yoga, Pilates, Yüzme kulüpleri, Tenis kulüpleri, futbol klüpleri, basketbol klüpleri, voleybol klüpleri, Aletli ve aletsiz jimnastik salonları, yaz spor okulları, kış spor okulları, vücut geliştirme salonları, buz pisti salonları, halı saha işletmeleri ve tüm üyelik sistemi ile çalışan tesisler için özel olarak hazırlanmıştır. Hursoft Spor Klübü Programı üye takip ve yönetimi, Parmak izi, kartlı veya retina geçiş sistemi gibi her türlü geçiş sistemi ile entegre giriş-çıkış takibi, Personel kontrol, Ön ödemeli kredilendirme sistemi, Kişiye özel antreman programı, beslenme ve diyet programının oluşturulması, muhasebe entegrasyonu, çoklu zaman yöneticisi, ziyaretçi takip sistemi, tesis kullanımı ve bilgileri, görev listesi, resim yöneticisi, çoklu ödeme planları oluşturma, üyelik sihirbazı, kampanya tanımı ve kullanımları, Antreman programları ve takibi gibi daha bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Bu program sayesinde Üye bilgilerini (Spor geçmişleri, Sağlık Bilgileri, Üyelik Tipleri, Parmak izleri, nüfus bilgileri, adres ve telefon bilgileri v.b. ) ve mali işlemlerini (senet hazırlama, ödenen/ödenmeyen senetler, aylık aidat bilgileri) kolayca takip edebilirsiniz. Üye için özel olarak antreman programları oluşturabilir ve takibini yapabilirsiniz. Beslenme ve diyet listelerini kişiye özel olarak hazırlayabilirsiniz. Parmak izi okuma teknolojisi ile Üye giriş çıkışlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Hursoft Spor Klübü Programı içerisinde bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm modüller bulunmaktadır. Ayrıca ön muhasebe modülleri ile üyelerin tüm muhasebe işlemlerini ve kurumunuzun tüm cari hesap işlemlerini yapabilirsiniz. Sistemimiz SMS ve E-posta atma sistemleriyle entegre olarak çalışır. Böylece oluşturduğunuz bir kampanya, indirim ve ikaz yazısını üyelere tek tek veya toplu olarak göndererek bilgilendirme ve duyurularınızı yapabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:
Ziyaretçi İşlemi; Spor Merkezinize bilgi almak için gelen müşterilerinizi veya personel ve yöneticilerinizi ziyaret edenleri kaydedebileceğiniz yerdir. Resepsiyona ziyaretçilerin adres, telefon ve görüşme saatlerini buradan girerek spor merkezinize kimlerin ne zaman ve ne için geldiğini, kiminle görüştüğünü takip edebilirsiniz.
Üyelik Ön Görüşme İşlemi; Spor merkezinize üye olmak için gelen müşterilerinizle yapılan ön görüşmeyi kaydedebileceğiniz yerdir. Üye olmayı düşünen müşterilerinizin sağlık bilgilerini, vücut ölçülerini, kullandığı ilaçları, geçirdiği kaza ve hastalıkları, ilgi alanlarını, spor geçmişini, verdiğiniz fiyat teklifini, iletişim bilgilerini ve kişisel bilgilerini kayıt edebilir ve takibini yapabilirsiniz. Böylece ön görüşmede kayıt edilen veya edilmeyen üyelerin takipleri kolayca yaparak istatistiklerini kolayca alabilirsiniz.
Üye Kayıt İşlemleri; Üyelik ön görüşmesinin ardından spor merkezine kesin üye olmak isteyen müşterileri kaydedebileceğiniz yerdir. Üyelik gruplandırmalarını ve parmak izlerini buradan kaydedebilirsiniz. Üye ön görüşmesinde alınan bilgilerin otomatik olarak bu sayfaya gelmesini sağlayabilirsiniz. Üye Kayıt Ekranında üyenize verdiğiniz antreman programını kaydedebilir, raporlamalardan verdiğiniz antremanların çıktısını üye bilgileri ile birlikte alabilirsiniz. Ayrıca üyenizin beslenme takibini yapabilir ve gerekli raporlamaları alabilirsiniz. Üyeye ait ödeme bilgilerini de buradan görebilirsiniz.
Misafir İşlemi; Kayıtlı üyenizin getirdiği misafirin girişini ya da spor klübünüze dışarıdan gelen misafirlerinizin girişini buradan yapabilirsiniz. Üyenize misafir getirme hakkını buradan tanımlayabilirsiniz. Misafiri hangi üyenin getirdiğini, misafirin hangi tarihte geldiğini, hangi saatlerde giriş-çıkış yaptığını, ne kadar ücret alındığını, acil bir durumda aranacak kişinin tel no’ sunu ve iletişim bilgilerini buradan kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ayrıca misafir sözleşme formunu buradan çıktı olarak alabilir ve misafirinize imzalatabilirsiniz.
SMS Atma İşlemi; Spor Merkezinizde yaptığınız etkinlikleri, kampanyaları, indirimleri, bayram ve tebrik mesajlarını SMS yoluyla duyurabilirsiniz. SMS atma sistemiyle kampanya ve indirimlerinizi daha etkin bir şekilde duyurabilir ve müşteri portföyünüzün daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
E-posta Atma İşlemi; Spor merkezinizde yapılan etkinlikleri, kampanyaları ve indirimleri sisteme kayıtlı tüm üyelere, ziyaretçilere ve misafirlere E-posta atma sistemiyle duyurabilirsiniz. Ödemelerini yapmayan ya da geciktiren üyelerinize ihtar ikaz yazılarını hesap ekstreleriyle birlikte gönderebilirsiniz.
İşletme Defteri; Spor Merkeziniz için aylık aidat, genel gelir ve genel gider listelerini istediğiniz tarih aralıkları için oluşturabilirsiniz. İşletmenizin gider ve gelirlerinin görüldüğü işletme defterini ve bilanço defterini hazırlayabilir ve çıktılarını alabilirsiniz.
Üye Ödeme İşlemleri; Toplu tahsilat işlemleri, tahsilatlarda otomatik dağılım ve oluşturulan şablonlardan tek tuşla ödeme yapabilir, Üyelere toplu olarak tahsilat yapabileceğiniz gibi tek tek de Üyelerin tahsilat işlemlerini yapıp makbuz dökümleri de alabilirsiniz.
Genel Gider İşlemleri; Spor klübünüzün havuz giderleri, sauna giderleri, personel maaşları, elektrik, su, yakıt giderleri, makine bakımları, temizlik gibi giderlerinizi kaydedebileceğiniz ve işletmenizin genel gider masraflarını girip takiplerini yapabileceğiniz bölümdür.
Genel Gelir İşlemleri; İşletmenizin havuz gelirleri, sauna gelirleri, yoga, pilates, yüzme, aerobic kurslarının gelirleri gibi genel gelir kaynaklarını kaydedebileceğiniz ve takibini yapabileceğiniz bölümdür.
Gelir-Gider (Kasa) Defteri; Spor klübünüzün aylık aidat gelirlerini, genel gelir ve giderlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak görebilirsiniz. Listenin altında verdiğiniz tarih aralığına göre toplam gelir, toplam gider, toplam faiz ve kalan miktarlarını görebilir ve bu listelerin çıktısını alabilirsiniz.
Banka İşlemleri; Üyelerinizin ya da işletmenizin bankanıza yaptığı para çekme ve para yatırma hareketlerini kaydedip, takibini yapabileceğiniz işlemlerdir.

Programın Fiyat Listesi:
0-100 Üye Kapasiteli Spor Klübü için 800 TL +KDV
100-200 Üye Kapasiteli Spor Klübü için 1000 TL +KDV
200-300 Üye Kapasiteli Spor Klübü için 1200 TL +KDV
300-500 Üye Kapasiteli Spor Klübü için 1600 TL +KDV
500-1000 Üye Kapasiteli Spor Klübü için 2200 TL +KDV
Sınırsız Üye Kapasiteli Spor Klüpleri İçin 5000 TL + KDV

Programa Giriş İçin :
Kullanıcı Adı : SPOR
Şifre : SPOR

85 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar