Sponsorlu Bağlantılar

Hosting Takip 3.9 Programı Demo Türkçe İndir

Sponsorlu Reklamlar

Hosting Takip 3.9 Programı Demo Türkçe İndir

Hosting Takip 3.9 Programı Demo Türkçe İndir

Boyut : 9.54 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Nuh Ercan
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden:
Program hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Program ile domain, hosting, canlı yayın, reseller ve web tasarım hizmetlerinin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:

Detaylı müşteri ve firma bilgisi kaydı
Müşterilerinizin kişisel ve fatura bilgilerini kaydedebilir ve dilediğiniz zaman çeşitli kriterlere göre arama ve sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin tek tıklama ile borçlu müşerilerinizi ya da hizmet süresi dolmuş müşterilerinizi görebilirsiniz.

Detaylı hizmet kaydı
Verdiğiniz hizmetlerin başta tarih ve ücret bilgileri olmak üzere her türlü detayını kaydedebilir ve çeşitli kriterlere göre sorgulayabilirsiniz. Örneğin herhangi iki tarih arasında verdiğiniz hizmetleri ya da bir hosting paketinden kaç tane sattığınızı tek tıklama ile görmeniz mümkündür. Hızlı süre uzatma özelliği sayesinde birkaç tıklama ile verilen hizmetin süresini uzatabilirsiniz ve bu hizmetleri tek tıklama ile listeleyebilirsiniz.

Kullanıcı tanımlı hizmet kaydı
Eğer standartlara uymayan ya da pek yaygın olmayan hizmetler veriyorsanız bu özellik çok işinize yarayacaktır. Verdiğiniz hizmeti kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Hizmette tutacağınız verilerin alan adlarını belirleyerek hizmet tanımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Detaylı ödeme kaydı
Müşterilerinizin yaptığı ödemelerin kayıtlarını tutabilir ve bunların toplamını görebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıya yönelik esnek bir açıklama alanı da bulunmaktadır.

Kullanıcı tanımı ve programa şifreli erişim
Program çok kullanıcılı olarak çalışmaktadır. 3 çeşit kullanıcı profiline sahip olan program ile tam ve kısıtlı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Gelişmiş sorgulama özelliği
Program çok gelişmiş sorgulama ve arama özelliğine sahiptir. Tarihe, pakete, müşteri türüne, hizmet türüne vb. kriterlere göre sorgulamalar yaptırabilir ve bunların listesini yazıcıdan alabilir ya da Excel’e aktarabilirsiniz.

Müşterilere toplu mail gönderebilme özelliği
Programın oldukça gelişmiş bir mail gönderme özelliği mevcuttur. Dilerseniz text tabanlı , dilerseniz de html tabanlı mailler hazırlayabilirsiniz. Maillerin üst ve alt bilgisini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin süresi dolmuş ya da dolmak üzere olan müşterilerinize tek tıklama ile toplu mail göndermeniz mümkündür. Ayrıca çeşitli duyuru mailleri hazırlayıp tüm müşterilerinize de topluca gönderebilirsiniz. Belirlediğiniz bir müşteriye tüm hizmet ve ödeme bilgilerini tek tıklama ile mail olarak gönderebilirsiniz.

Ağ üzerinden erişim
Program kullanıcılarına ağ desteği de sunmaktadır. Yerel ağ üzerinde birden çok bilgisayarda programı kullanmanız mümkündür. Gelişmiş ağ denetim özelliği sayesinde kullanıcıların birbirinden habersiz kayıt silmeleri ve düzenlemeleri engellenmiş olup, çeşitli uyarılarla kullanıcıyı yönlendirmektedir.

Fatura yazdırma özelliği
Program oldukça kullanışlı bir fatura yazdırma modülüne de sahiptir. Tarayıcı ile faturanızı tarayıp , sürükle bırak tekniği ile yazdırma ayarlarınızı yapabilirsiniz. Böylece milimetrik hassasiyette faturalar yazdırabilirsiniz. Birden çok fatura ayarı kaydedip dilediğiniz zaman bu ayarları çağırabilirsiniz.

Kasa defteri modülü
Programda yer alan kasa defteri modülü ile gelir-gider akışınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tarih ve nakit hareket türüne göre sorgulamalar yapabilirsiniz. Örneğin belirlediğiniz tarihler arasında toplam gideriniz ve gelirinizi görebilir ve bunları yazıcıya aktarabilirsiniz.

Yedekleme özelliği
Programın tüm yedeğini tek bir dosya şeklinde alabilirsiniz. Dosyalar sıkıştırıldığı için yedek dosyası çok az yer kaplamaktadır. Ayrıca aldığınız yedeği daha sonra tek bir tıklama ile yükleyebilirsiniz.

Bu sürümde Eklenen Özellikler:
Verilen hizmetlerin alanlarına bağlı olarak, sunucuda kalan boş alan miktarının takibi özelliği eklenmiştir.
Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

Program demo sürüm olarak yayınlanmaktadır. Demo sürümde 10 müşteri kaydı sınırlaması vardır.
Programın tam sürüm ücreti 150 YTL’dir.

53 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar