Sponsorlu Bağlantılar

Halı Yıkama Firmaları İçin Program Halı Yıkama 2.4 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Halı Yıkama Firmaları İçin Program Halı Yıkama 2.4 İndir

Halı Yıkama Firmaları İçin Program Halı Yıkama 2.4 İndir

Boyut : 1.29 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Cyristal Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Halı yıkama ve Temizlik şirketiniz var ve işlerinizi düzene sokmak istiyorsanız tam size göre bir program. Müşterilerinizin cari kayıtlarını tutabilir, ne sıklıkta sizinle çalışılmış, daha önce ne gibi işler yapılmış, bugün, yarın veya istediğiniz bir gün hangi müşteriye ait halıları teslimat makbuzuna yazıcıdan alabilirsiniz. Tüm bu işlemleri otomatik olarak ücretleme yapar. Yanlış hesaplamaları, unutulmaları ortadan kaldırır, müşterilerinizin firmanıza güven duymasını, ayrıca sıkıcı işlemler ile boğuşmanızı ortadan kaldırır.

Sürüm 2.3’ten farkı birçok kriterde ve tarih aralığında rapor alınabilmesi, görsel temalara önem verilerek rahat kullanıma önem verilmesidir.

Yorgan ve Battaniye gibi bazı ürünleri uygulamada temizlik firmaları adet veya m2 olarak ücretlendirmektedir. Proğramı satın aldığınız zaman Ayarlar menüsünden Ürün Fiyatları bölümüne girilip örneğin; Yorgan küçük, Yorgan orta, Yorgan büyük gibi ürünler tanımlanır ve birim fiyatı girilir, iş emri açılışı esnasında miktar hanesine adet olarak 1 girilir. (Bu ürünlere adet fiyatlaması yapan firmalar için), metre kare cinsinden fiyatlandıran firmalar değişiklik yapmayıp miktar hanesine m2 miktarı girilir.

Detaylı (resimli) kullanım kılavuzu için bu pdf dosyasını yükleyiniz.

Not : Programın Vista dışındaki sistemlerde çalışan tam sürümleri için 300 YTL, Vista sürümü için 400 YTL ücret ödemeniz gerekmektedir. (Vista için USB yazılım koruma anahtarı verilmektedir.)

322 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar