Sponsorlu Bağlantılar

Fırıncılar İçin Muhasebe Programı İndir Mis Fırın Programı 2.1 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Fırıncılar İçin Muhasebe Programı İndir Mis Fırın Programı 2.1 İndir

Fırıncılar İçin Muhasebe Programı İndir Mis Fırın Programı 2.1 İndir

Boyut : 4.6 MB
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Mis Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden : Fırıncılar için hazırlanmış bir programdır. Program ile fırıncı dükkanlarının genel parasal ve idari işlemleri, müşteri iskonto ondalık uygulamaları, üretim takibi, müşteri borç alacak takibi, personel avans ödeme işlemleri, stok kontrol ve stok hareket takip işlemleri, irsaliye ve fatura işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Programı deneyerek eleştiri ve ek ilave isteklerinizi programcıya bildirebilirsiniz.

Program Kullanım Bilgileri :
Programın ilk kurulum işlemi : Orijinal sürümü satın almış olan fırınlar ilk kurulum işlemini kurulum CD’sinden yapmalıdırlar. Kurulum CD’sini bilgisayara takınca kurulum işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Eğer başlamazsa CD’deki SETUP klasörü içerisindeki setup.exe dosyası çalıştırılarak kurulum işlemi yapılmalıdır. Eğer demo tanıtım sürümü innDirildiyse, firinprg.zip adlı dosya WinZip programı ya da WinRAR programı ile açılmalıdır. Açılan yerdeki setup.exe dosyası çalıştırılarak kurulum işlemi yapılmalıdır.
Programın yedeğini almak : Fırın programının yedeği sabit diskin C: sürücüsündeki FIRINPRG adlı klasörün tamamının yedeğini alarak yapılmaktadır. C: deki FIRINPRG klasörü CD yazıcı ile veya Flash Disk ile yedeklenebilir.
Yedeği geri yüklemek : İlk önce programın ilk kurulum işlemi yapılmalıdır. Sonra yedekleme yapılan CD’den veya Flash Bellekten FIRINPRG klasörü C: ye kopyalanmalıdır.

355 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar