Sponsorlu Bağlantılar

EFES Türkçe Fatura Kesme 4.1.11 Programı İndir EFES Fatura Kesme Download

Sponsorlu Reklamlar

EFES Türkçe Fatura Kesme 4.1.11 Programı İndir EFES Fatura Kesme Download

EFES Türkçe Fatura Kesme 4.1.11 Programı İndir EFES Fatura Kesme Download

Boyut : 8.21 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : ÇESESA Bilgisayar Uzmanlık Ltd
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden: EFES Fatura Kesme programı ile irsaliyeli fatura, ÖTV’li fatura ve ihracat faturası kesilir. Ayrıca hukuk bürosu ve danışmanlık bürosu gibi kuruluşlar EFES Fatura programı ile hizmet faturası keserler.

Çeşitli KDV oranları: Aynı faturada %0, %8 ve %18 gibi çeşitli KDV oranları olan stoklar için faturada kesilebilir. Faturaya istediğiniz gibi açıklayıcı not yazma olanağınız vardır.

Kağıt tipi: Cilt fatura, delikli fatura, tam boy fatura veya yarım boy fatura kesilebilir.

Yazıcı markası: İsterseniz şeritli yazıcı, isterseniz mürekkepli yazıcı ve isterseniz lazer yazıcı kullanırsınız. EFES Fatura Kesme programı Windows uyumlu her marka yazıcı ile kullanılır.

Fatura ayarları: Fatura programında standart ayarlar vardır. Ama siz isterseniz kendi fatura ayarlarınızı kendiniz yaparsınız.

Stok kontrol: EFES Fatura programı ile isterseniz stok kontrol işlerini de yaparsınız. Stok rezervasyonu yapma ve konsinye stok takibi olanağı vardır.

Barkod okuyucu: Stokları hatasız ve süratli yazabilmek için, isterseniz barkod okuyucusu kullanırsınız.

Raporlar: EFES Fatura programında çeşitli raporlar vardır. Aldığınız ve ödediğiniz KDV raporu, kar zarar raporu, envanter, stok ekstresi ve depo sayımı raporunu bir düğmeyi tıklayarak alırsınız. Raporlarda çeşitli seçimler yaparak istediğiniz her bilgiyi elde edersiniz.

Kolay kullanım: Acemilerin bile kullanacağı kadar kolaydır. Her ekranda yardım düğmesi vardır. Tıkladığınızda o ekranda neyi nasıl yapacağınızın açıklaması karşınıza gelir. Destek her an yanınızdadır.

Seyyar program: Fatura programını satın aldığınızda beraber verilen USB anahtar belleğe bilgilerinizi yedeklemek için bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. USB belleği cebinizde taşıyarak istediğiniz her yerde programı kullanırsınız.

Çok terminalli kullanım: EFES Fatura Kesme programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Aynı program ile birden fazla işleri ayrı-ayrı yapılabilir.

Özel ek: 1987’den beri biriktirdiğimiz deneyimlerimizle size özel eklemeler yapılır.

Not: Denemesi ücretsizdir. Beğenirseniz 175 TL+KDV’ye 4 GB Kingston USB hediyesiyle sahip olabilirsiniz.

3.653 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar