Sponsorlu Bağlantılar

Demirbaş Listesi Oluşturma Programı Hursoft Demirbaş Programı 2.04 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Demirbaş Listesi Oluşturma Programı Hursoft Demirbaş Programı 2.04 İndir

Demirbaş Listesi Oluşturma Programı Hursoft Demirbaş Programı 2.04 İndir

Boyut : 7.84 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Hursoft Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden : Hursoft Demirbaş Takip Programı küçük orta ve büyük işletmeler için demirbaşlarının kontrolünü yapabileceği bir programdır.

Gelişmiş özellikleri ve size sunduğu imkanlar ile işletmenizde büyük kolaylıklar sağlayacak ve pratik işlemler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Demirbaşların guruplandırılması, aynı malzemenin birim (paket, adet, kilo, gram vb.) bazında izlenmesi.

Kullanılan ve Saklanan depodaki her malzeme için Demirbaş Kimlik Bilgileri, Özel Saklama Koşulları, Raf Ömrü Bilgileri, Demirbaş Listesi, Kıymet Kartları Raporu, Sayım Cetveli Raporu,Sayım Cetveli Ve Raporu.

Genel tanımlar yapıldıktan sonra program üzerinden yeni demirbaşların kaydedilmesi, etiket bastırılması, zimmetlerin el değiştirilmesi, başka kurumlara verilen demirbaşların düşümü.

Her malzeme için maksimum, minimum ve emniyet Demirbaş seviyeleri, tahmini temin süresi.

Sınırsız sorgulama ve rapor alımı.(Depo da ki kalan Demirbaş stok miktarlarına göre 6 aylık, 1 yıllık, 3 aylık, 1 aylık vb belirtilen süreye göre, malzeme adına, ürün grubuna göre ve belirtilen kriterlere göre sınırsız sorgulama ve rapor alımı

Sistemin mevcut yıllık / aylık malzeme tüketimini ve olası tüketim artışlarını dikkate alacak şekilde malzeme talebi tahminlerinin otomatik oluşturulması.

Hangi malzemenin hangi firma tarafından üretildiğine ilişkin kayıtlar ve firma bilgileri ,Cari Hesap Listesi, Adres-Etiket, Cari Hareketler.

Hem malzeme hem de malzemenin alındığı firma bazında kullanıcı memnuniyetine ilişkin kalite bilgileri.

Hangi malzemenin hangi firma tarafından üretildiğine ilişkin kayıtlar. Sistemin mevcut yıllık / aylık malzeme tüketimini ve olası tüketim artışlarını dikkate alacak şekilde malzeme talebi tahminlerin otomatik oluşturulması.

Malzeme giriş / çıkışı, Depo giriş ve birim çıkış işlemleri, Hareket Raporları.

Bir firmadan hangi siparişlerin alındığı ve hangi siparişlerin verildiği gibi sipariş detay bilgileri hakkında sipariş ayrıntıları.

Sınırsız sorgulama ve rapor alımı. Cari firma adına göre, Depo / Ambara göre sorgulama ve rapor alımı

Malzeme giriş / çıkışı, Depo giriş ve birim Çıkış Işlemleri.

Kuruma, satın alınan veya hibe yoluyla gelinen demirbaş eşya ve muhteliflerin Ayniyat Yevmiye Defterine (Örnek 21) giriş kayılarının yapılması, Ayniyat Yevmiye Defterinden (Örnek 16) aktarımı, Ambar Esas Defterinden (Örnek 16), Kullanılmaya Ve Tüketime Mahsus Eşya için cetvelden (Örnet 18) Kullanmaya ve Sarf Etmeye Mahsus Eşya ve Levazım Sayım Tutanağına (Örnek 17) aktarımı.

Zimmet bilgileri (Zimmetlenen kişi/kişilerin adı soyadı, sicil no, oda no vb.) fiyatı, geliş tarihi, satın alma şekli, vb. bilgilerin demirbaş yazılımından tanımlanması, tanımlanan bu bilgiler ışığında yazılımın her demirbaş için özel bir kod numarası üretmesi, söz konusu barkod’un tüm demirbaş eşyalara monte edilmesi.

Malzeme giriş / çıkış da fiş numarasına göre fatura alımı.

Usd, Euro, Yen, YTL‘ ye göre Demirbaş Giriş / Çıkış tutarlarının hesaplanması.

Cari Firmaya, Evrak Tipine, Evrak No’suna, Işlem Tarihine ve Işlemi Yapan Kullanıcıya Göre Demirbaş Giriş / Çıkış Işlemlerinin Yapılması ve depo bazında izlenmesi. Tutulan kayıtlara ve yapılan işlemlere ilişkin pek çok istatistik, sorgulamalar ve raporlar.

Tutulan kayıtlara ve yapılan işlemlere ilişkin pek çok istatistik, sorgular, ve raporlar (Kat bilgisine, grup bilgisine, zimmetlenen kişi/kişilere, odalara, mevcutlara göre demirbaş listesi)

Kullanıcılara, dosya ve alan bazında yetki tanımlayabilme.

Biden fazla kullanıcının aynı verilere eş zamanlı, aynı anda (concurrent access) ulaşabilmesi. Veriler üzerinde eş zamanlı olarak işlem yapılabilmesi ve bu işlemleri herhangi bir tutarsızlığa yol açmaması.

Tek bir SQL cümlesinden dağınık ortamda yer alan birden fazla fiziksel veri tabanına ulaşabilmesi.

Veri sorgulama, kayıt ekleme, çıkarma ve güncelleme işlemlerinin toplu ve etkileşimli yapılabilmesi. İstemci-Sunucu ve Sunucu-Sunucu bağlantılarını ağ topolojisinden ve ağ protokolünden tam anlamıyla bağımsız olarak gerçekleştirilmesi.

701 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar