Sponsorlu Bağlantılar

Çiçekçiler İçin Geliştirilmiş Program Çiçekçim 1.0.1 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Çiçekçiler İçin Geliştirilmiş Program Çiçekçim 1.0.1 İndir

Çiçekçiler İçin Geliştirilmiş Program Çiçekçim 1.0.1 İndir

Boyut : 10.5 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Data Çözüm Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Çiçekçim yazılımı çiçekçiler ve çiçek satışı, teslimatı yapan işyerleri için hazırlanmış çok güzel bir yazılım. Çiçekçiler için cari kart takibi, sipariş ve stok takibi için özel olarak hazırlanmış şık, sağlam ve pratik bir programdır.

Bu program sayesinde artık veresiye defterini çöpe atabilirsiniz. Müşterilerinizi resimleri ile kaydedebilir, hesaplarına borç veya alacak kaydı yapabilirsiniz.
Yazılım ile çiçekçiler çiçek stoklarını yönetebilirler. Uzağa teslim edilecek çiçek siparişlerini kayıt altına alabilirler, yazıcıdan her tür raporu alabilirler.

Yazılımda her müşterinin bir kartı vardır. Aldığı çiçekler, verdiği siparişler, cari bilgileri müşterilerin kartlarında görüntülenir. Çiçekleri aldığınız toptancıların kartları da ayrı bir modül olarak yer almaktadır. Satışlarda stoktan çiçek adeti otomatik düşer. Böylece ne kadar çiçek kaldığını görebilirsiniz. Adreslere teslim edilecek siparişler de adreslere göre raporlanarak sizin için hazırlanır.

Programda her modülde ayrıntılı yazıcı çıktıları alabilirsiniz. Ayrıntılı arama modülü ile istediğiniz kayıtlara saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Program arayüzü çok sade olup yeni bilgisayar kullanıcıları tarafından bile kolaylıkla kullanılabilecek tarzda hazırlanmıştır. Müşterilerinize yaptığınız veresiye satışlar, borç alma-verme işlemleri gibi birçok işlemi program sayesinde yapabiliyorsunuz. Programa giriş sizin belirlediğiniz bir şifre ile oluyor. Böylece verilerinizi yabancı ellerden korumuş oluyorsunuz. Fakat şifre belirleyene kadar şifresiz giriş olmaktadır.

226 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar