Sponsorlu Bağlantılar

Cafe – Bar – Restoran Adisyon Takip 5.1.7 Programı Türkçe İndir

Sponsorlu Reklamlar

Cafe – Bar – Restoran Adisyon Takip 5.1.7 Programı Türkçe İndir

Cafe - Bar - Restoran Adisyon Takip 5.1.7 Programı Türkçe İndir

Boyut : 8.5 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Tutku Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden: Cafe – Bar – Restoran Takip Programı’nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb. işletmelerde, adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz masaya yiyecek veya içecek ekleyebilir veya ikram edebilirsiniz. İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Ödemeleri peşin, kredi kartı veya veresiye olarak işleyebilirsiniz. Programda bulunan mutafağa bilgi gönderme sistemi sayesinde, garsonlarınız, aldığı siparişleri, mutfağa bildirmek zorunda kalmaz, mutfakta bulunan yazıcıdan, sipariş bilgisi otomatik olarak yazdırılır. Böylelikle hatasız ve hızlı bir şekilde sipariş takibi gerçekleşmiş olur.

Ayrıca işletmenizde satışını yaptığınız ürünlerin nereden, nasıl, ne zaman, ne kadara alındığını ve nereye, nasıl, ne zaman, ne kadara satıldığını detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Programımızı; cafe, bar, restoran türü tüm sektörlerde; adisyon, masa, alış, satış, stok, kasa, çek, alınacak paralar, ödenecek paralar takibi ve fatura işlemleri için kullanabilirsiniz.

Cafe – Bar – Restoran Takip Programı ile yapabilecekleriniz:

Adisyon işlemlerinizi yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki adisyon işlemlerinizi inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Stok işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki stok hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Çek işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki çek hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün alışı yaptığınız firmaların stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün alışını ve satışını peşin veya kredi kartı ile yapabilir, geri kalan borçları programın taksitmatik ünitesini kullanarak istediğiniz faizlendirme yöntemi ile otomatik olarak vadelendirebilirsiniz.

Vadelendirme sonucu oluşan, alınacak paralar ödeme planı ve ödenecek paralar ödeme planlarını kullanarak alacağınız paralar ve ödeyeceğiniz paralar takibatını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme planlarını yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün satışından sonra müşterinize faturasını kesebildiğiniz gibi ürünü bir müşterinize satıp diğer müşterinize de faturasını kesebilirsiniz. Ayrıca fatura oluşturarak stok ve cari işlem hareketlerinden bağımsız direk fatura kesebilirsiniz.

Programı birden fazla kişinin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile programı çalıştırarak kullanması mümkün olup, hangi kullanıcının hangi işlemi yaptığı, yönetici tarafından incelenebilmektedir.

Program, bütün barkod okuyucularla uyumlu olup aynı zamanda barkod yazdırma özelliğine de sahiptir.

Programda bulunan kısa mesaj (SMS) gönderme özelliğini kullanarak, çalıştığınız müşteri ve firmalara kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Programda sınırsız sayıda şirket hesabı tanımlayarak, birbirinden bağımsız şirket hesaplarını ayrı ayrı tutabilirsiniz.

Yeni Eklenen Özellikler:
• Banka modülü eklendi.
• Kdv hesabı modülü eklendi.
• Satış fişi yazdırma ayarları eklendi.
• Yetkilendirme özelliklerine, şirket giriş yetkisi eklendi.

Not: Programa giriş yapabilmeniz için;
Kullanıcı Adı: yönetici
Şifre: tutku

1.299 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar