Sponsorlu Bağlantılar

Bedava Market Programı Türkçe Bilsoft Market Programı 1.01 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Bedava Market Programı Türkçe Bilsoft Market Programı 1.01 İndir

Bedava Market Programı Türkçe Bilsoft Market Programı 1.01 İndir

Boyut : 1 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : BiLSoft Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden : Bilsoft Ücretsiz Market Paket programı, bilgisayar bilgisi gerektirmeyen, kullanımı son derece kolay ve pratik bir market takip programıdır. Marketlerin en çok sıkıntığı yaşadığı açık hesap çalışma sorununa da komple bir çözüm getirmektedir. Bilsoft Market Paket ile hangi müşterinize ne kadar satış yaptınız ve alacak tutarınız nedir yada ürün aldığınız toptancılarınıza olan borçlarınız, iş yaptığınız tüm alıcı ve satıcıların bakiyelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Stok kartında herhangi bir sınırlama yoktur, dilediğiniz kadar ürün kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Ürünlerin KDV ve Fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek mümkündür.

Bilsoft Market Paket Barkod destekli olarak geliştirilmiştir. Elektronik terazi desteği bulunmaktadır. Özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile perakende ve veresiye satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında sadece ürün barkodunu okutmanız ve satılan ürünün adet ya da miktarını girmeniz satış için yeterlidir. Kolay ve pratik kullanıma sahip olmasının altında yatan neden profesyonel bir programlama ve üstün tecrübeden kaynaklanmaktadır.

Paket Özellikleri :
Cari Hesap Modülü
Kasa Modülü
Stok Modülü
Fatura Modülü
Taksit Modülü
Barkod Desteği
Elektronik Terazi Desteği
Gelişmiş Raporlama

279 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar