Sponsorlu Bağlantılar

Basit Kullanımlı Kişisel Finans Yazılımı İndir PiggyBob Basic 3.0 Download

Sponsorlu Reklamlar

Basit Kullanımlı Kişisel Finans Yazılımı İndir PiggyBob Basic 3.0 Download

Basit Kullanımlı Kişisel Finans Yazılımı İndir PiggyBob  Basic 3.0 Download

Boyut : 6.16 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Nakagava Ltd
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : PiggyBob: İlk kullanıcı dostu kişisel finans yazılımı. Harcamalarınızı, gelirlerinizi, mali durumunuzu ve zamanınızı izleyin ve denetleyin. Aslında PiggyBob, kullanıcılarına hem ekonomik hem de Windows tabanlı tüm işletim sistemleri (Windows XP, 98, NT, 2000, 2003, Me, XP 64-bit sürümü ve Vista) ile uyumlu, basit, kullanımı kolay bir kişisel hesaplama sistemi sağlar.

PiggyBob, sınıfının kullanıcı dostu nadir yazılım paketlerinden biridir; öyle basittir ki onu bir çocuk bile kullanabilir. (Ya da, belki de, bir meslektaşımızın tabiriyle,”öyle basittir ki, onu ancak bir çocuk kullanabilir.”) Yeni başlayanlar için, temel borç ve kredileri hesabınıza kaydeder. Ayrıca gelirinizi ve harcama alışkanlıklarınızı da tüm renklerde grafiklendirebilir; böylece kişisel durumunuz, kolayca görebileceğiniz ve inceleyebileceğiniz şekilde önünüzde hazır olur.

Programın bu temel sürümünde, Premium sürümüne oranla bazı özellikler mevcut değildir. Örneğin: Gruba göre süzme, kategorilere, tarihe göre listeleme, istatistikleri ve grafikleri yazdırma; aylık, haftalık, günlük takvim gibi bazı özellikleri yoktur.

Premium sürümüne bakmak için Tıklayınız

Kullanıcılar, yazılımın hesaplama, planlama ve grafikleme özelliklerini ücretsiz olarak 30 gün boyunca deneyebilirler; daha sonra kullanmak isterseniz, 7.95 USD ödemelisiniz.

491 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar