Sponsorlu Bağlantılar

Asansör Projesi Oluşturma Programı EN-81 FineLIFT 9 NG6 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Asansör Projesi Oluşturma Programı EN-81 FineLIFT 9 NG6 İndir

Asansör Projesi Oluşturma Programı EN-81 FineLIFT 9 NG6 İndir

Boyut : 72.9 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : 4M TY
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticinin açıklaması:
FineLIFT asansör tasarımcıları ve yapımcıları için geliştirilmiş, üretkenlik arttırıcı bir yazılım aracıdır. FineLIFT elektromekanik ve hidrolik asansörler için gerekli tüm hesaplamaları ve ayrıntılı çizimleri, akıllı ve esnek bir teknik ile bir kaç dakikada içinde oluşturur.

FineLIFT birlikte sinerji yaratacak biçimde etkileşen iki bileşenden oluşur:
Hesaplama bileşeni, zengin metodolojik alt yapısı ile asansör hesaplamalarını en son EN-81 standartlarına göre yapar. Tüm hesaplama sonuçları belgelenir ve bir proje dokümanı içinde sunulur.
Tasarım bileşeni, güçlü, özgün 4M IntelliCAD motorudur. Asansör çizimlerini tasarım parametrelerini kullanarak ölçekli hazırlar. Çizim sihirbazı parametreler yardımı ile sonuç çizimler üstünde değişiklikler yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca kullanıcı tipik CAD fonksiyonları ile sonuç çizimler üstünde istediği düzenlemeleri yapabilir.

Hesaplamaların ve çizimlerin otomatik yaratılması
FineLIFT kullanıcıları herhangi bir asansör tesisatını birkaç basit adımda tasarımlayabilir:
Hesaplama bileşeninde temel proje parametreleri tanımlanır.
Uygun malzemeler kullanıcıya açık malzeme kütüphanelerinden seçilir.
Asansör hesaplamaları proje parametreleri kullanılarak, EN-81 standartlarına göre otomatik hazırlanır.
Hesaplara bağlı çıktılar anında yaratılır.
Gerekli görülürse çizim sihirbazı parametreleri ya da IntelliCAD çizim fonksiyonları kullanılarak sonuç çizimler düzenlenir.

FineLIFT EN-81’e göre hesaplama çıktılarını, teknik şartnameyi, keşif listesini, ve uygun ölçeklerde tüm ayrıntılı çizimleri hazırlar.

Hesaplamalar
Tüm teknik özelliklerin parametreler ile tanımlandığı, kullanıcıya açık, malzeme kütüphaneleri (klavuz rayları, tel halatlar, makaralar, motorlar, pistonlar, pompolar, besleme boruları, ve benzerleri gibi) kullanılır.
Kolay veri girişi sayesinde hesaplar otomatik ve hızlı oluşturulur.
Hesaplama sonuçları ayrı pencerelerde gerçek zamanlı sunulur. Herhangi bir parametre değerinin değişiminde tüm sonuçlar eş zamanlı güncellenir.

EN-81 standartına göre tüm hesaplama basamakları, formüller ve ara sonuçların (yükler, kuvvetler, katsayılar gibi) içerildiği proje çıktıları otomatik hazırlanır.

Çizimler
Akıllı çizim sihirbazı hesaplama sonuçlarına göre proje çizimlerini yapım ayrıntısında (boyutlar, morfoloji) ve uygun CAD organizasyonunda (katmanlar, renkler, ölçekler, ve benzerleri) otomatik oluşturur.
Sonuç çizimler çizim sihirbazı paremetreli yardımıyla kolaylıkla düzenlenebilir.
IntelliCAD foksiyonları ile sonuç çizimler üstünde değişiklikler yapılabilir.

FineLIFT ile çalışmak için 5 + 1 neden
Nesne tabanlı yazılım geliştirme yöntem ve araçları (C++) kullanılarak hazırlanmıştır.
Parametrik tasarıma olanak tanır. Parametrik diyalog pencereleri ile çalışma modelinii yaratmak ve değiştirmek için sınırsız özgürlük sağlar.
İçinde yer alan özgün CAD motoru 4M IntelliCAD sayesinde proje çizimleriniz için bir başka CAD uygulamasına sahip olmanız gerekmez. IntelliCAD yaygın CAD standartlarını ve opendwg iletişimini destekller. Diğer CAD uygulamaları ile hazırlanmış çizimleri kullanabilir ya da çizimlerinizi diğer CAD uygulamalarını kullananlar ile paylaşabilirsiniz.
Tasarım ve hesaplama bileşenlerinin kusursuz etkileşimi ile çizimlerden hesaplara, hesaplardan çizimlere karşılıklı otomatik veri aktarır.
Zengin ve güvenilir metodolojik altyapısı ile hesaplama bileşeni en son EN-81 standartlarını destekler. Sonuçlar tümüyle belgelenir ve mükemmel sunulur.
4M yazılım seti bina yapım süreçleri sırasında makina, elektrik, inşaat mühendisleri ve mimarlar arasındaki yakın işbirliğini destekler, kolaylaştırır.

Programın lisanslı fiyatı ise 1050$’dır.

1.234 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar