Sponsorlu Bağlantılar

Armada Enformatik Servis Yöneticisi İndir Armada Enformatik Servis Yöneticisi 1.0 Download

Sponsorlu Reklamlar

Armada Enformatik Servis Yöneticisi İndir Armada Enformatik Servis Yöneticisi 1.0 Download

Armada Enformatik Servis Yöneticisi İndir Armada Enformatik Servis Yöneticisi 1.0 Download

Boyut : 16.2 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Armada Enformatik
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden:
Bu çözüm servis ve taşımacılık yapan şirketlere yönelik bir uygulamadır. Program içinde dört ana başlık bir araya getirilmiştir;

1.Şirket Bilgileri: Şirket genel bilgisi, araç bilgileriniz ve sürücü bilgilerinizin yanında araç ve sürücü raporlama işlevleri bulunur. Raporlarınızın hepsi antetli kâğıt formatında dosyalardan oluşturmaktadır.

2.Müşteri Bilgileri: Müşteri bilgileri, ödeme planı bilgileri, ödemeler, müşteri boç takibi, servis takibi bilgilerinin yanısıra müşteri raporu ve borç durumu raporu işlevleri bulunur.

3.Servis Bilgileri: Şirketinizle anlaşmalı olarak çalışan, araba ve işgücünü kiralayan (Anlaşmalı Servis) kişilerin yaptıkları servis bilgilerini kaydetme, bu anlaşmalı servislerin borç/ödeme kayıtlarının tutulması ve raporlarının PDF formatında dosyalar olarak oluşturulması işlemlerini yapabilirsiniz.

4.Gelirler/Giderler: Gider olarak, tüm araç (akar yakıt, parça vs.), personel (maaş, avans, prim vs), anlaşmalı servis (yevmiyeler, ödemeler), şirketin diğer giderleri (kira, fatular vs) giderlerinizin raporlarını tutar. Gelir olarak müşterilerinizin ödemelerinin kayıtlarını tutarak borç/ödeme durumlarını inceleyebilirsiniz. Böylece aylık peryotlarla gelir ve giderlerinizi ayrıntılarıyla talip edebilirsiniz.

İŞLEVLERİ:

Armada Kasa yazılımıyla yüzde yüz uyumludur. Satın alınması dahilinde bu programla uyumlu olan sürümünü yazılım geliştiricinizden isteyiniz.
Müşteri bilgilerinizi tutar. Ödeme, borç durumu bilgilerinin yanısıra, müşteri detaylı rapor bilgilerini PDF dosya biçiminde alabilirsiniz.
Servis (güzergâh) bigisi ekleme/silme/değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. Müşterilerinizi oluşturulmuş güzergâhlardaki araçlara atayabilirsiniz.
Şirketinize işgücü ve araç kiralayan kişiler (Anlaşmalı Servis) ile ilgili kayıtlar yapabilirsiniz. Anlaşmalı servislerin ödeme/borç takibini yapabilir ve konu hakkında ayrıntılı raporlar oluşturabilirsiniz.
Aylık gelirlerinizi ve giderleriniz takip edebilirsiniz. Ne kadar akaryakıt aldınız? ne kadar ücret ödediniz? personelinize ne kadar maaş ne kadar prim ödediniz.
Program içindeki tüm tablolarınızı Word/Excel dosyası yapabilir, tablolarınızdaki bilgileri grafikler halinde görebilirsiniz.
Firmanıza ait olan veya firmanızla anlaşmalı olarak çalışan araçlara
ait seyir bilgilerini ödeme/borç ve kira hesaplarını izleyebilirsiniz.
Araçların genel giderlerini, akaryakıt alımlarını ve km başına
akaryakıt tüketimlerini ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.
Çalıştığınız firmalara ait bilgileri ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
İş bağlantılarınıza ait tüm bilgilerinizi kaydedebilir ve
hesaplarınızı izleyebilirsiniz.
Gelir ve Giderlerinizi tablolar halinde ayrıntılı olarak
inceleyebilir, grafiklerle görsel olarak izleyebilirsiniz.
İşletmenizde çalışan personelin maaş, avans, prim durumlarını takip
edebilirsiniz.
Anlaşmalı olarak çalışan tüm araçlara yapılan ödemeleri, iş ve akaryakıt giderlerini, seyirlerini ve hesap özetlerini tek platformda
kolaylıkla izleyebilirsiniz.
Fatura kesebilirsiniz.

108 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar