Sponsorlu Bağlantılar

AHSMET – Tesisat Projesi Metraj Yazılımı 2.1.0 Türkçe İndir

Sponsorlu Reklamlar

AHSMET – Tesisat Projesi Metraj Yazılımı 2.1.0 Türkçe İndir

AHSMET - Tesisat Projesi Metraj Yazılımı 2.1.0 Türkçe İndir

Boyut : 1.37 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : AHSEN Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Tesisat projesi çizen firmaların zorluk çektiği bir konu da yaptıkları projenin metraj listesini çıkarmaktır. Proje bittiğinde ortaya çıkan imalatın metrajı şimdiye kadar, ya çizim üzerinden teker teker boyları, adetleri çıkarıp, sayılan imalatı silerek veya çizimi kağıt üzerine dökerek, bütün ölçümleri kağıt üzerinden cetvelle ölçerek yapılmaktaydı. Bu şekil hem hatalara yol açmakta, hem uzun sürmekte, hem de çileli bir iş olduğundan kimse yapmaya yanaşmamaktadır.

Artık bu işleri hatasız ve zevkli bir şekilde yapabilirsiniz. Program Boru, İmalat ve Kanal metrajlarını kolay bir şekilde çıkarabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır.

Gerekli metrajları Bayındırlık pozlarına göre otomatik olarak sınıflandırır. İmalata göre m, m2, adet olarak sonuç verir. Sonuçları Excel’de ayrı sayfalarda ve düzgün kategoriler halinde hazırlar.

Çiziminizdeki nesneleri tanımlayarak çalışır ve istediğiniz zaman tanımlı ve tanımsız nesneleri filtreleyerek kontrol yapabilirsiniz. İşinizin başından kalkıp, geri geldiğinizde nerede kalmıştım, bunu saymış mıydım, saymamış mıydım endişesine düşmezsiniz.

Gereksinimler:
AutoCAD 2006 veya üstü, Metraj çıktısı için Microsoft Excel

286 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar