Sponsorlu Bağlantılar

WAP Server Cebe Dosya Yükleme Programı WAP Upload 2.0.1 B7 İndir

Sponsorlu Reklamlar

WAP Server Cebe Dosya Yükleme Programı WAP Upload 2.0.1 B7 İndir

WAP Server Cebe Dosya Yükleme Programı WAP Upload 2.0.1 B7 İndir

Boyut : 2.24 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : AGG Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Cep Telefonunuzu farklı, estetik ve hem göze, hem de kulağa hitap eden bir hale sokmak istiyorsunuz. Ancak bunun için ek bir kablo, Bluetooth ya da IrDA kullanmak istemiyorsunuz; ya da zaten ne cep telefonunuz, ne de bilgisayarınız buna müsait değil. Ek masraf yapmanız, telefonunuzu Bluetooth destekli bir modele güncellemeniz ya da bilgisayarınıza kızılötesi bağlantı modülü takmanız artık gerekmiyor. Bu programla direkt olarak WAP servisi üzerinden verilerinizi telefonunuza göndermek artık çok kolay.

Programın çalışma prensibi :

1. Programı açıyorsunuz 😉
2. Göndermek istediğiniz dosyayı ( Müzik, Oyun, Arka Plan, JAVA Uygulaması, Resim, Klip ,Tema, vb.. ) seçiyorsunuz.
3. Onayladıktan sonra verileriniz internet üzerine gönderiliyor.
4. Daha sonra verilerinizin WAP Adresi ekranda beliriyor.
5. WAP destekli telefonunuzdan bu adresi giriyor, yüklediğiniz verinin adını yazıyor ve gönderdiğiniz veriyi rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Programın Desteklediği Dosya Biçimleri :

Grafikler : GIF, JPG, BMP, PNG
Videolar : 3GP, AMR
Müzikler : 3GP, DXM, IMY, MID, MIDI, MMF, MP3, PMD, SEQ, WAV
JAVA Uygulamaları : JAD, JAR
Symbian Uygulamaları: SIS, MPN
Temalar : THM

Not : Program verilerinizi göndermek veya almak için ek bir ücret talep etmiyor. İsteyen herkes, program sitesinin Yerel sunucusuna verisini gönderebiliyor ve bu verileri cep telefonundan alabiliyor. Dosya tipleri için çeşitli boyut sınırlamaları bulunuyor ancak bu sınırlamalar zaten 250k altında olmadığından bir sorun teşkil etmiyor. Programın 21 gün ve günde 3 veri gönderme sınırı bulunuyor. Satın almak isterseniz 19.95$ ödeyip bu sınırlardan kurtulabilmeniz de mümkün.

Editör Yorumu : Program veri göndermek için kablo ve benzeri ek araçlar gereksinimini kaldırması, hemen her türlü biçimi desteklemesi, üstelik de sınır olarak sadece 21 gün ve günde 3 gönderme yapılabilmesine izin verdiği için, ek masraf yapmak istemeyen kullanıcılar tarafından sevilecektir. Cep telefonunu pek de kullanmayı sevmeyen ancak özelliklerini geliştirmek için her fırsatta program ve benzeri şeyleri yüklemeyi seven bir editör olarak 🙂 ,bu programı ek masraf yapmak istemeyen kullanıcılar için rahatlıkla öneriyorum.

248 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar