Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Translator Sözlük Programı Speereo Voice Translator 4.5 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Symbian Translator Sözlük Programı Speereo Voice Translator 4.5 İndir

 

Symbian Translator Sözlük Programı Speereo Voice Translator 4.5 İndir

Symbian Translator Sözlük Programı Speereo Voice Translator 4.5 İndir

Boyut : 5.11 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : (Mobil) Windows Mobile/Symbian
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Speereo UK Ltd
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden: Speereo Voice Translator iki versiyon için uygundur: Çok dilli ve iki dilli. Çok dilli Spere Voice Translatorun versiyonu uluslar arası ticari ilişkilerde ve seyehatlerde yeni konuşma klavuzu olarak kullanılıyor. Ve bu geliştirilmiş smartfonlar ve cep bilgisayarları için 11 dilde çevrilmiştir: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Türkçe, Portekizce,Korece ve Japonca. (İnndirdiğiniz çoklu dil sürümüdür.)

55 çift iki dilli Speereo Voice Translatorun versiyonu Symbian smartfonları için uygundur. Speereo Voice Translator Windows cep bilgisayarları için İngilizceden diğer 10 dile tercüme yapılır. Aynı zamanda uçuş saatlerini ve uçuş statüleri paketini indirimli alabilmek mümkün (GPRS bağlantısı ücrete tabi tutulmaz).

Yaklaşık olarak en çok kullanılan 4000 cümle, iş, teknik, tıbbi ve hukuki, diplomatik ve bazı argo deyimleri içine alıyor. Bunlar kullanımı rahat olması açısından konu başlıklarına göre 16 bölüme ve 87 alt bölüme ayrılmıştır. Mesela: Turizm, Yararlı, Şehir, Yiyecek alma, Маğaza, Sağlık ve Çevre.

Speereo Voice Translator çok dilli versiyonuna kayıtlı olarak, istediğiniz zaman Voice Translatorunuzu ek diler indirerek yenileyebilirsiniz.

İstediğiniz her yerde Speereo Voice Translatorun turistik rehberlerle ve online uçuş statüleri ile, elinizin altında her zaman gerekli bütün uçuşlar aynı zamanda görülmeye değer yerler, oteller, restoranlar hakkındaki bilgileri edinebilirsiniz. Bunun dışında bir çok ülkede 11 farklı dilde konuşabilirsiniz. Özellikle uluslar arası ticari ilişkilerde, iş gezileri ve turistik seyahatlerde faydalıdır.

Üreticinin sitesinden dil dosyaları yüklenebilir.
Yardım dosyası için buraya bakılabilir.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 5 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$’dır.

163 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar