Sponsorlu Bağlantılar

Windows7 Uyumlu Resim Düzenleme Programı İndir Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Sponsorlu Reklamlar

Windows7 Uyumlu Resim Düzenleme Programı İndir Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Windows7 Uyumlu Resim Düzenleme Programı İndir Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Boyut : 93.3 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Ashampoo Photo Commander bir resim işleme ve düzenleme yazılımıdır. Resim dosyaları üzerinde döndürme, çevirme, grileştirme, yeniden boyutlandırma, kırmızı göz giderme, metin ekleme, dikdörtgensel alan seçme, ok çizme, işaretleme ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yazılım yalnızca resim dosyalarını değil, ses, video, kısaca tüm çokluortam dosyalarını açmakta ve oynatabilmektedir.

Resimlerden sunumlar oluşturabilme özelliği ile rakiplerinin bir adım önüne geçen yazılım, resimlere mükemmmel efektler verebilmekte, ışıklandırma yapıp, renk derinliğini ayarlayabilmektedir. Resimleri e-posta ile gönderebilmekte, baskı alınmasına destek olmakta, bir resme eş veya benzer olan resimlerin bulunmasını sağlamakta, cd’ye yazdırma desteği vermektedir.

Yazılımda dahili bir ekran-yakalama aracı da mavcuttur. Tamamen Türkçe olarak sunulan yazılımın tema desteği de bulunmaktadır. Tüm Ashampoo yazılımlarında olduğu gibi kullanımı çok kolaydır. Kurulum sırasında yazılımı hangi dosya türleri ile ilişkilendireceğiniz sorulmaktadır, burada sadece resim dosyalarıyla ilişkilendirme yapabileceğiniz gibi, ses ve video dosyalarıyla da ilişkilendirme yaparak tüm çokluortam dosyalarınızı Ashampoo Photo Commander ile açabilirsiniz.

Yazılımla animasyonlar, tif ve dcx biçimlerinde çoklusayfalar, sunumlar ve çalma listeleri de oluşturabilirsiniz. Resim gösterim özellikleri oldukça çeşitli olduğundan ne tarz görüntülemeye alıştıysanız o türü seçebilirsiniz. Yazılım varsayılan olarak resimleri ana menüsünün sağ tarafında bir öngösterim panelinde göstermekte, seçili resmi ise hemen solundaki bölümde normal boyutunda görüntülemektedir. Sağ taraftaki panel kullanılarak resim klasör ve dosyalarının yönetimi çok kolaylaşmaktadır.

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
Tamamen yenilenmiş yapılandırma sihirbazı.
Ses dosyası klasörlerinde yeni dosya gezgin modu.
Resim ayarlama denetim merkezi.
Kırmızı göz silicinin 2 numaralı yeni sürümü.
Yeni sağ-tıklama bağlam menüsü.
Yeni kolay kullanımlı fare-araçları.
Tümüyle yeni sihirbaz yardımcıları.
Yeni ilave edilen sistem eklentileri ile dosya biçim desteği.
Tamamen yeniden tasarlanmış ekran-yakalama sihirbazı.
Yeni rahat döndürme aracı.
Çeşitli yeni özellikler.
Değişiklikler ve geliştirmeler.

Not1: Yazılımın normal deneme süresi 10 gündür. 30 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz.

Not2: 40 günlük deneme süresinin ardından yazılımı kullanabilmeniz için 50 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

198 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar