Sponsorlu Bağlantılar

Tebrik Kartı Hazırlama Programı İndir Greeting Card Editor 2009.2.4 Download

Sponsorlu Reklamlar

Tebrik Kartı Hazırlama Programı İndir Greeting Card Editor 2009.2.4 Download

Tebrik Kartı Hazırlama Programı İndir Greeting Card Editor 2009.2.4 Download

Boyut : 5.91 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : ZCStar
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Greeting Card Editor bir tebrik kartı yapma programıdır. Program sayesinde arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiklerinize kendi tasarımlarınızdan oluşan tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Bayram, yılbaşı, doğum günü ya da diğer özel günler için kartlar hazırlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Devasa boyutlu ve karmaşık ayarlara sahip programlarla uğraşmaya gerek yok. Program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde resimlerden oluşan tebrik kartları yapabilirsiniz. Öyle grafik programlarını da bilmenize gerek yok. Programı tek pencere içinden yönetip, menüler içinden çalışmanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hem efekt ekleyip hem de istediğiniz yazıyı yazdıktan sonra kaydedip daha sonra göndereceklerinize yollayabilirsiniz.

Çalışmanın profesyonelliği tamamen sizin el becerisi ve hayal dünyanıza kalmış durumda. Deneme yanılma yoluyla kolay bir şekilde tebrik kartları yapabilirsiniz.

Programın içinde çok sayıda küçük resim bulunur. Ayrıca 220 maske seçimiyle efektler ekleyip çalışmanızı duvar kağıdı yapabilir ve JPEG, BMP olarak kaydebilirsiniz. Ayrıca dışarıdan resim alıp, programın içinde düzenleyebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde çıktı çalışmaya filigran eklenir. Bunu kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

2.914 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar