Sponsorlu Bağlantılar

Resim Onarma Programı İndir Hasarlı Bozuk Resimleri Onarmak

Sponsorlu Reklamlar

Resim Onarma Programı İndir Hasarlı Bozuk Resimleri Onarmak

Resim Onarma Programı İndir Hasarlı Bozuk Resimleri Onarmak

Boyut : 2.44 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : SoftOrbits
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Photo Stamp Remover, fotoğraf düzeltme programıdır. Fotoğraflar üzerinde bulunan leke, tarih, filigran ya da buna benzer işaretleri temizleyip kaldırabilir. Program, bu işlemi temizlik yapılacak alandaki piksel dokusunu bu alanın içine doldurmak suretiyle gerçekleştiriyor. Dakikalar içerisinde resimler/fotoğraflar üzerindeki lekeler kaldırılabilir.

Eski fotoğraflar yenileştirilebilir, fotoğraftaki istenmeyen kısımlar, logo, tarih gibi istenmeyen işaretler kaldırılabilir, rötuş yapılabilir.

Öncelikle Add files ya da Add folder yoluyla bir resim dosyası seçilir. Daha sonra Rectangular (dikdörtgen), Region (bölge) ve Color Picker (renk seçici) aracı kullanılarak kusurlu alan seçilir. Preview Result (öngörünüm sonucu) tuşuna basıldığında geçerli resmin sonucu gösterilir. Save Result (sonucu kaydet) ile kayıt işlemi gerçekleşir.

Program JPEG, BMP, GIF, PNG dosya türlerini destekler. Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu deneme sürümünde kayıt kapalıdır. Bu doğrultuda ancak satın aldığınız takdirde bu işlem gerçekleşir. Satın almadan önce programın yararlı olup olmadığına bakılabilir. Lisanslı fiyatı ise 39.95$’dır.

2.534 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar