Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Resim Damgalama Filigran Programı İndir Batch Watermark Creator 7.0.2

Sponsorlu Reklamlar

Fotoğraf Resim Damgalama Filigran Programı İndir Batch Watermark Creator 7.0.2

Fotoğraf Resim Damgalama Filigran Programı İndir Batch Watermark Creator 7.0.2

Boyut : 3.39 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : EasyTools Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Bugünlerde insanlar dijital fotoğraf ve resimlerini arkadaşlarıyla paylaşmak için internete yüklemekten hoşlanıyorlar. Hem sevdikleri hem de paylaşacakları kişilerin bu resimleri görmesinden memnun oluyorlar. Fakat bunların kopyasını yapmak ya da kaydetmek çok da kolaylaştı. Birçok resim izin alınmaksızın internet ortamında dolaşır hale geldi. Batch Watermark Creator resimlerinizi korumak için internete yüklemeden önce resme filigran (kendi damganızı vurabilirsiniz) ekleyen bir programdır. Bu sayede fotoğraflarınıza kendi adınızı veya sizi simgeleyen bir yazı ya da resmi ekleyebilirsiniz.

Programın kullanımı da oldukça kolay. Yapmanız gereken sadece filigran ekleyeceğiniz fotoğraf ya da resmi programın penceresinden çağırmak ve daha sonra takip eden ayarları yaparak fotoğraflarınıza kendi damganızı eklemek.

Büyük boyutlu resim düzenleme programlarıyla zaman kaybetmek ve ayrıntılar içinde boğulmadan işinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Program filigran ekleme yanında resimler üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza da imkan tanır. 40’ın üzerinde resim biçimini tanır.

Kullanım hakkında kısa bilgi:
Ana pencerede bulunan ‘Open/Aç’ yoluyla bir resim dosyası açın. Resmin üzerine çift tıkladığınızda ya da Editor tuşuna bastığınızda resim düzenleme penceresi açılır. Bu pencere içinde kesme, kopyalama, yapıştırma, resim çerçevesi, kontrast, büyütme, küçültme ve kaydetme gibi işlemler yapılabilir.

‘Options/Seçenekler’ içinden de kayıt yeri, kayıt türü, yeniden boyutlandırma, özgün dosya adıyla kaydetme, yeni dosya adıyla kaydetme gibi çeşitli ayarlar mevcut. Şablon editörü ile resimlerinize istediğiniz yazı ve resim filigranını seçebilirsiniz.

Özellikler:
Birçok resim biçimini tanır. JPEG, BMP, TIFF, PCX, PNG, TGA, PBM, PGM, PPM, GIF, VDA, ICB, VST, PIX, WMF, FAX, PSD, PDD, PSP, CUT, PCD.
Metin ve resim ekleme filigranını destekler.
Resim düzenlemeyi destekler.
Tek düz metin ya da özel efektler kullanılabilir.
Metin filigranı özelleştirilebilir.
Tek ya da toplu olarak filigran eklenebilir.
Not:Özel resimlerinize filigran eklemeden önce bu resimlerin bir kopyasını almayı unutmayınız. Hatalı yapılacak bir filigran işlemi sonrası özgün resme bir zarar geldiğinde geri dönememe riski mevcut. Bu açıdan resmin kopyası üzerinde çalışmakta fayda var.
Yazı tipi, renk, konum gibi düzenlemeler yapılabilir.
Kullanıcı ayarları otomatik kaydedilebilir.
İşlenen fotoğrafın öngörünümü gösterilir.

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu deneme sürümünde çıktı çalışmalara ayrıca filigran eklenir. Kısıtlamasız tam sürüm kullanmak için fiyatı 29.95$’dır.

206 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar