Sponsorlu Bağlantılar

Face Morpher 2.51 İndir Face Morpher 2.51 Download

Sponsorlu Reklamlar

Face Morpher 2.51 İndir Face Morpher 2.51 Download

Face Morpher 2.51 İndir Face Morpher 2.51 Download

Boyut : 3.78 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Face Morpher
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Filmlerde, reklamlarda ve kliplerde sık sık gördüğümüz insan yüzlerini birbirine dönüştüren harika bir efekt vardır. Morphing (dönüştürme) isimli bu efektin nasıl yapıldığını merak edenler için en iyi öğrenme yollarından biriside bu program.

Kısaca anlatmak gerekirse:
Yazılım oldukça basit ve sade bir arayüzden oluşmuş. Menü ve sekmeler sadece birkaç kategoriden oluşuyor. Bu sayede türkçe dil desteği bulunmamasına rağmen kullanım sırasında hiç zorlanmıyorsunuz.
FaceMorpher ile değişim efektleri oluşturmaksa çok kolay. İşe kullanmak istediğiniz resimleri yazılıma “import” ederek başlıyoruz. Birçok resim formatına destek sunduğundan bu aşamada pek sorun yok. Resimlerinizi seçtikten sonra yazılımın bu resimler üzerine bazı nokta ve çizgiler yerleştirdiğini göreceksiniz. Bunların amacı iki farklı resmi birbiri arasında dönüştürürken oluşabilecek uyumsuzlukları ortadan kaldırmak. Bu aşamada seçtiğiniz resimlerin gözlerini aynı hizaya getirmeniz, en iyi sonucu almanız için yeterli.

518 görüntülenme

Arama :

Bir Yorum “Face Morpher 2.51 İndir Face Morpher 2.51 Download”

  • leyyyy says:

    mardin kapı bahçalar le le le le le le le le canoo mardin kapı bahçalr yar oturmuş saz çalar o yarın kaşı gözü cigerimi arçalar le le lele

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar