Sponsorlu Bağlantılar

Diyagram (Akış Şeması) Oluşturma Programı İndir SmartDraw 2010.07 Download

Sponsorlu Reklamlar

Diyagram (Akış Şeması) Oluşturma Programı İndir SmartDraw 2010.07 Download

Diyagram (Akış Şeması) Oluşturma Programı İndir SmartDraw 2010.07 Download

Boyut : 471 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : SmartDraw
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
SmartDraw, diyagramlar (akış şeması) oluşturmaya yarayan bir programdır. Program sayesinde sezgisel bir şekilde akış şemaları oluşturabilir, yapılacak ya da yapılan işlere uygun çeşitli planları bir şema halinde gösterebilirsiniz.

Hazır şablonlar yardımıyla kolayca inşaat ve grafik nesneleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz. Program şekilleri ve sembolleri otomatik olarak hizalar ve yaptığınız çalışmada size yardımcı olur. Birkaç tıklamayla profesyonel görünümlü renk şemaları oluşturulabilir.

Program Microsoft PowerPoinet ve Word programlarına doğrudan kopyala yapıştır yoluyla ekleme yapabilir. Ayrıca grafik, denkleme gibi ofis belgeleri de eklenebilir. Programın arayüzü Microsoft Ofis 2007 tarzındadır.

Program başlatıldığında yeni belge oluşturabilir veya varolan hazır şablonları kullanılabilirsiniz. Hazır SmartTemplates ile çizim için kullanılabilecek semboller ve çizim araçlarına erişip sınırsız sayıda çizim oluşturulabilirsiniz. Profesyonel çalışma için şekil, sembol, çizgi ve metin alanları kolay bir şekilde kullanılabilir.

Programın sembol kütüphanesi içinden çalışmaya uygun çeşitli semboller kullanılabilir. Eğer tablet PC ya da tablet özellikli PC kullanıyorsanız ana araç çubuğunda bulunnan Tablet PC kalemini daha kolay kullanabilir ve ek özelliklere sahip olabilirsiniz.

Program sayesinde takvim, sertifika, mühendislik çizimleri, aile ağacı (şecere), ev, ofis için plan, akış diyagramları, form, ev tasarımı, park bahçe tasarımı, harita, zaman planlayıcı, ağ planı, organizasyon şeması, satış pazarlama şeması, matematik şeması, yazılım şeması gibi çeşitli işler yapılabilir.

Yukarıda sayılan işlere tıklanıldığında herkes kendi menüsü içinde açılır. Bu sayede çok sayıda sembole erişilebilir. Bu durumda yapacağınız işe ait görsel ve teknik hazır şablonları kullanarak çalışmanızı daha mükemmel hale getirebilirsiniz.

Yapılan çalışmayı şablon dosya olarak kaydedebilir ve ayrıca PDF, BMP, DOC, XLS gibi çeşitli farklı dosya türlerinde çalışacak şekilde dışarı aktarabilirsiniz. Ayrıca PDF ve SDR olarak e-posta atabilirsiniz.

Eğitim videolarına bu linkten ulaşılabilirsiniz. Bu sayede nasıl yapılıyor ve takıldığınız yerde yardımcı olabilir.

Kurulum, kısıtlama ve lisans:
İnndirdiğiniz dosya 471 kb’lik ön kurulum dosyadır. Bu dosyayı çalıştırdığınızda program internet sitesine bağlanıp esas kurulum dosyasını çekip programın C:\Program Files … içine kurar. Kurulum bittikten sonra programı çalıştırabilirsiniz. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)
7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.
Lisanslı fiyatı ise 297$’dır.
Programın inndirilmesiyle ilgili önemli NOT: Program doğrudan inndirme vermiyor. İnnDirme bağlantısına tıkladıktan sonra gelen pencerede bulunan SmartDraw.com download page” bağlantısına tıklayıp, açılan pencereden Free Download tuşuna bastığınızda dosya innDirilir.

1.383 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar