Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Presentations 2008 1.00 İndir Kolay Kullanımlı Türkçe Sunum Hazırlama Programı

Sponsorlu Reklamlar

Ashampoo Presentations 2008 1.00 İndir Kolay Kullanımlı Türkçe Sunum Hazırlama Programı

Ashampoo Presentations 2008 1.00 İndir Kolay Kullanımlı Türkçe Sunum Hazırlama Programı

Boyut : 29.5 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Ashampoo Presentations 2008, Ashampoo’nun yepyeni grafik sunumlar hazırlayabilmeniz için sunduğu bir yazılımdır. Yazılım Microsoft PowerPoint yazılımı ile tümüyle uyumludur. Kullanımı kolay ve fiyatı da oldukça makuldür.

Ashampoo Presentations 2008 ile istediğiniz türde sunumlar hazırlayabilirsiniz. Basit okul projelerinden karmaşık iş sunumlarına kadar her şeyi yapabilirsiniz. Elinizdeki resimleri yazılıma aktarıp sunumlarda kullanabilir veya mevcut sunumlardaki resimleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ashampoo Presentations 2008 yazılımı ile Microsoft PowerPoint yazılımı ile oluşturulmuş dosyaları açıp düzenlemeler yapabilir veya tam tersini yapabilirsiniz. Yani yazılım Microsoft PowerPoint ile tam uyumlu biçimde çalışabilmektedir.

Yazılım ile sunumların içine koyulabilecek her türden içeriği otomatik biçimde aktarabilirsiniz. Slaytlar arasındaki geçiş hızını ve geçiş hareketlerini ayarlayabilir, slaytlara filmler, ses dosyaları, hareketli resimler koyabilirsiniz. Bütün bunları yapmak oldukça kolay olduğu gibi yine Microsoft PowerPoint’le tam olarak uyuşan işlemlerdir.

Editörün Yorumu: Yazılım Microsoft PowerPoint kadar profesyonel olmasa da basit düzeyle sunumlar hazırlamak isteyenler için oldukça kullanışlı ve başarılı görünmektedir.

Not: Yazılımı 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanabilmenizi sağlayan kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz. Deneme süresinin ardından yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz yalnızca 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

162 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar