Sponsorlu Bağlantılar

Spss istatistik programı türkçe indir

Sponsorlu Reklamlar

Spss istatistik programı türkçe indir

Spss istatistik programı

Spss istatistik programı

Boyut : 2.8MB
Kullanım İzni : Freeware/Ücretsiz
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Türkçe


Üretici Firma : ibm
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

SPSS Programı veri analizi yapmak ve istatistik çıkarmak için IBM firması tarafından geliştirilmiş bir veri analiz programıdır. Özellikle yeni pazar araştırmalarında, anket ve veri toplama şirketlerinde, üniversitelerde, sağlık kurumlarında ve bunun gibi birçok veri ve istatistik işlemi yapan firma ve kişilere gerekli olan bir istatistik ve veri yazılımıdır.

20.00 sürümü ile kullanıcıların daha rahat kullanması için geliştirilmiş program ile artık eskisine oranla daha kullanışlı bir arayüz bulunmaktadır.

SPSS ile veri analizinde karşılaştığınız tüm sorunları ortadan kaldıracak nitelikte bir kitap. Kitapta bir yüksek lisans ve doktora çalışmasında ihtiyaç duyulabilecek tüm teknikler ayrıntılı olarak açıklanmış. Lisans ve yüksek lisans düzeyinde öğrencilere ücretsiz bir ders kitabı sunmak amacıyla hazırlanmış bir e-kitap. Kitapta karmaşık istatistik konular piyasadaki hiç bir kitapta olmayan bir bastilik ve akıcılıkla anlatılmış. Ayrıca her bir tekniğin SPSS uygulamaları aşama aşama grafiksel olarak gösterilmiş.

1.858 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar