Sponsorlu Bağlantılar

iMesh (Türkçe) 10.01 İndir iMesh (Türkçe) 10.01 Download Türkçe Sürüm iMesh İndir

Sponsorlu Reklamlar

iMesh (Türkçe) 10.01 İndir iMesh (Türkçe) 10.01 Download Türkçe Sürüm iMesh İndir

iMesh (Türkçe) 10.01 İndir, iMesh (Türkçe) 10.01 Download Türkçe Sürüm iMesh İndir

Boyut : 13.9 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : iMesh Ltd.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Peer-to-peer sistemini kullanan dünyaca ünlü dosya paylaşım programı olan iMesh’in en son sürümü. iMesh sayesinde diğer iMesh kullanıcıları ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Döküman, video, MP3, imaj gibi her türlü dosya paylaşımı yapılabiliyor. Ayrıca arama çubuğundan paylaşılacak dosyaları arayabiliyorsunuz.

Program yüklendiğinde Gator, Cydoor, New.net gibi reklam dosyalarını beraberinden getiriyor.

Programın Özellikleri:

Geliştirilmiş arama
Çoklu dil desteği
Çoklu kullanıcılardan dosya innDirebilme
Paylaşılan dosyalara göz atabilme
Dosyaları innDirirken görebilme için geliştirilmiş medya oynatıcısı
Gelişmiş medya filtrelemesi ile virüs ve zararlı içerikleri engelleme
Sohbet desteği
Kolay ve geliştirilmiş kullanıcı arabirimi
Bant genişliği kontrolü
Yeni UDP aktarım teknolojisi
Daha hızlı arama(1-2 saniyede)
Tam şifreleme
Anlık bağlantı

Editör Notu: Programın bu 7.2 sürümü hiçbir ad/spy içermemektedir. Ayrıca yorumlardan anladığım kadarı ile eski sürümü daha çok beğenilmiş, ancak programın esas sorunlu sürümü 5 idi. Birkaç arkadaşımız da light sürümünden bahsetmişler. O sürümünü de bir hata ile çok da denemeden sitemize eklemiştim, ancak daha sonra kendi sistemimi yeniden kurmak zorunda olduğum için sitemizden de kaldırdım. Zaten Light sürümü sistemleri bozduğu için sitesinden de kaldırılmıştı uzun bir süre önce.

iMesh 7.1 ile yaptığım denemelerde ise hızının da yorum yapan arkadaşlarımın aksine eskisinden çok da yavaş olmadığını gördüm. Ancak paylaşım programlarının ortak bir sorunları var. Zannedersem yorum yapıp eski sürümünün daha iyi olduğunu savunan arkadaşlarım da aynı hataya düşmüşler. 56k ile alabileceğiniz maksimum dosya hızı 5.5kb idir ki programın eski sürümü yayında iken çoğumuzun hattı sadece çevirmeli bağlantı idi. Son 2 senede evlerimize giren ADSL hatlarımız ile zaten pratikte hemen hemen hiçbir paylaşım programından %100 innDirme yapamıyoruz. Biz, örneğin 256k ile 25kb alabilirken (download) karşımızda bize o dosyayı gönderen bilgisayarın gönderme (upload) hızı çoğu durumda 6-10kb’tı geçemeyecektir. Bu bağlamda paylaşım programlarından tam verim alabilmenin tek yolu eski sürümlerini innDirmek değil, bizim de paylaşıma ortak olmamız ve bu tarz programların internete erişimlerini güvenliğimizden ödün vererek ve port atayarak açmamızdır. Böylece %100 olmasa bile yüksek bir innDirme oranında çekim yapabileceğiz.

Programın tek sorunu gerçekten de aşırı derecede kaynak tüketimine neden olması ve arama hızı çok iyi olmasına rağmen program kodlarında çalışırken son derece hantal gözükmesi. Eski sürümde de bulunan diğer görsel bilgiler, innDirme bit oranı, ek hız bilgisi gibi ayrıntı bilgileri ise varsayılan olarak kapalı geliyor. Bunları programın ayarlar kısmından tekrar aktif hale getirebiliyoruz. Ancak bu ayarlara hiç dokunmamanızı öneririm zira gerçekten de aşırı bir sistem ihtiyacı isteyen uygulama, bu ek görsellikler de işin içine girince başka bir şey çalıştırmanıza imkan tanımayabilir. Yine de asıl amaçları zaten bizde olmayanı bulabilmek olan bu tarz paylaşım uygulamalarını hele ki içlerinde zararlı yazılım bulunmadan edinebilmek iyidir diye düşünüyorum.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

1.558 görüntülenme

Arama :

5 Yorum yapıldı “iMesh (Türkçe) 10.01 İndir iMesh (Türkçe) 10.01 Download Türkçe Sürüm iMesh İndir”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar