Sponsorlu Bağlantılar

Google Earth 6.2.2.6613 İndir Google Earth Türkçe Windows7 Uyumlu

Sponsorlu Reklamlar

Google Earth 6.2.2.6613 İndir Google Earth Türkçe Windows7 Uyumlu

Google Earth 6.2.2.6613 İndir Google Earth Türkçe Windows7 Uyumlu
Boyut : 16.6 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Google Inc.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Google Earth uydu fotoğraflarından elde edilen verilerle oluşturulmuş bir çeşit harita ve yer belirleme yazılımıdır. Günümüzün yükselen devi Google’ın en önemli hizmetlerinden birisi olan ve sürekli geliştirilen yazılım çıktığı günden bu yana popülerliğini hiç kaybetmedi. Uzaydaki uydular aracılığıyla çekilen görüntüleri yazılım haline getiren Google bir ilke imza attı.

Özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde neredeyse sokak sokak gezilebilmesini sağlayan bu yazılım her geçen gün kendisini geliştirerek diğer bölgeler için de aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyor. Ülkemizde Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerimiz için yazılım bina bina görüntüleme hizmeti verirken, diğer şehirlerimiz için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Lakin zamanla bu eksikliğin giderilebileceği söylenebilir.

Yazılımın 5 Sürümündeki Yenilikler :

 • Dünyanın dört bir yanından tarihi görüntüler
 • Denizcilik uzmanlarından alınan okyanus tabanı ve yüzeyi verileri
 • Ses kayıtlı basit tur
  Yazılımın Bir Önceki Sürümündeki Yenilikler

  Gerçek Görünümlü Binalar
  Google Earth ile, daha önce olmadığı kadar çok şehirdeki 3B binaları daha hızlı görün. San Francisco, Boston, Orlando, Münih, Zürih ve başka düzinelerce şehir dahil olmak üzere dünyadaki çeşitli şehirlerde bulunan yüzlerce yeni binaya artık erişebilirsiniz.

  Hızlı Gezinme
  Yeni gezinme denetimlerini kullanarak, gördüğünüz manzara üzerinde sorunsuz dolaşın. Uzaydan cadde seviyesine hızlı bir şekilde gezinin ve bir binanın
  tepesinden diğerine atlayın. Binaları hemen önlerinde duruyormuş gibi görüntülemek için bakış gezinme çubuğunu kullanın.

  Işık ve Gölge
  Yeni günışığı özelliğiyle, gündoğumunu ve günbatımını her yerden izleyebilirsiniz. Şafağın, akşamın ve gölgelerin dünyayı dolaşmasını izlemek için zaman kaydırıcısını kullanın.

  Cadde Görünümü
  Google Haritalar’da kullanılabilir olan Cadde Görünümü şimdi Google Earth’te! Seçkin şehirlerin panoramik görüntülerine gidin ve 360 derecelik bir gezintiye çıkın.

  Dünyanız Artık Üç Boyutlu – Yakınlaştırın, Yatırın ve Döndürün

  Farenizi, klavyenizi ya da iztopunuzu kullanarak dünyada gezinin. Görüntüyü hareket etmek için farenizle tutun. Gezinme pusulası, görünümü çeşitli şekillerde değiştirmenize olanak verir.

  Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için sağ kaydırıcıyı yukarı ve aşağı sürükleyin. Görünümü yatırmak için üst kaydırıcıyı sağa ve sola sürükleyin. Görüntüyü döndürmek için, gezginin ekrandaki tekerleğini döndürün.

  Dünyada İstediğiniz Yere Gidin

  Belirli bir adres, bir kavşak, şehir, eyalet, posta kodu veya ülke arıyorsanız, bunu “Git” kutusuna yazıp Ara’yı tıklayın.

  Gökyüzünü Keşfe Çıkın

  Şimdiye kadar, Google Earth dünyaya bakmak için uzaydan dünyaya yakınlaştırmanızı sağladı. Google Earth’ün yeni Gökyüzü özelliği sayesinde, perspektifi tersine çevirebilir ve gökyüzü harikalarını keşfe çıkabilirsiniz.

  Not : Yazılımın bu sürümü standart özellikler ile gelmektedir ve yükleyiciyle yüklenmektedir. Profesyonel ve ticari kullanımlar için hazırlanmış sürüm olan Google Earth Pro’nun 7 günlük deneme sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Google Earth Pro yazılımını sınırsız sürede hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanabilmeniz için 400 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  İndirme ile ilgili not : Programı indirme bağlantısına tıkladığınızda 1 MB’lık küçük bir dosyayı bilgisayarınıza indirmiş olacaksınız. Bu aracı çalıştırdığınızda Google Earth programı bilgisayarınıza otomatik olarak indirilecektir.

1.396 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar