Sponsorlu Bağlantılar

RipIt4Me 1.7.1.0 FuLL İndir RipIt4Me Freeware Korumalı CD-DVD ler İçin Program

Sponsorlu Reklamlar

RipIt4Me 1.7.1.0 FuLL İndir RipIt4Me Freeware Korumalı CD-DVD ler İçin Program

RipIt4Me 1.7.1.0  FuLL İndir RipIt4Me Freeware Korumalı CD-DVD ler İçin Program

Boyut : 197 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : RipIt4Me
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Günümüzde birçok DVD içeriği, oldukça sıkı korunan kopyalama önleme yöntemleri ile birlikte geliyor. Bu tarz kopyalama yöntemleri, firmaların korsan ürünlerden korunmaları için muhakkak ki çok yararlı. Ancak, biz ev kullanıcıları için bu durum çoğu zaman oldukça sıkıntı verici olabiliyor. Örneğin, elimizdeki bir DVD’nin, yasal hakkımız olan yedeğini, çoğu durumda bu kopyalama engelleyiciler yüzünden alamıyoruz. Hele ki, DVD’miz üzerinde kullanılan kopyalama koruması çok karmaşık ise, yeni nesil DVD yazdırma programları bile elimizi kolumuzu bağlayabiliyorlar.

Peki bu durumda, hakkımız olan yasal kopyamızı edinemeyecek miyiz? RipIt4Me, işte tam da bu noktada güvenilir bir yardımcımız olabilir.

RipIt4Me, aslında tek başına bir DVD kopyası alma programı değil. Esas görevi, DVD Shrink veya DVD Decrypter gibi yedek oluşturucu programları sorunsuzca kullanmamızı sağlamak. Bunu da, DVD’nin her türlü kopya korumasını; yenilenmiş ARccOS™, hatta RipGuard DVD korumasını bile kopyalayıcı yazılım için kırarak gerçekleştiriyor.

RipIt4Me ile kopya korumalı hemen hemen tüm DVD’ler kolaylıkla yedeklenebiliyor. Basit araçlar ve sihirbaz desteği sayesinde, birkaç adımda bu işlemlerin tümünü otomatik olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Kopyalama yöntemi tanınıp, program tarafından çözüldükten sonra da yapmanız gereken tek şey, DVD kopyalama programınızı kullanıp yedeğinizi hazırlamak. RipIt4Me aracını, innDir.com olarak tüm yasal yedeklemeleriniz için rahatlıkla önerebiliriz.

73 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar