Sponsorlu Bağlantılar

Easy Audio CD Burner 3.8 İndir Basit Ses CD’si Yazdırma Programı Download

Sponsorlu Reklamlar

Easy Audio CD Burner 3.8 İndir Basit Ses CD’si Yazdırma Programı Download

Easy Audio CD Burner 3.8 İndir Basit Ses CD

Boyut : 1.37 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : PGSTAR.com
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Easy Audio CD Burner ile CD’lerinizi sevdiğiniz MP3 dosyaları ile doldurarak yüksek kalitede oluşturabilir; daha sonra bu CD’leri arabanızda, ses sisteminizde, CD çalıcınızda dinleyebilirsiniz. Kullanımı ise oldukça kullanışlı, yani bir sürükle & bırak işlemi yapıyorsunuz. Yazılım ile sadece MP3’leri değil; WAV uzantılı dosyaları da CD’lere yazabilirsiniz. MP3’lerdeki ID3v1 ve ID3v2 etiketleri desteklenmektedir.

Ayrıca yazılım, en popüler CD-ReWriter’ları da destekliyor ve yazdığınız CD’leri “Burn-Proof” özelliğiyle koruyor. Bu özelliğin kullanılıp kullanılmayacağını menüdeki Preferences>Options kısmından Use Burn-Proof işaretiyle belirleyebilirsiniz. Bu ayar kısmından hangi CD yazıcınızı kullanacağınızı da belirleyebilirsiniz. Menüdeki Action sekmesindeki Eject medium’a tıklayarak CD sürücünüzü çıkartabilir, Close CD-ROM’a tıklayarak da CD sürücünüzün kapanmasını sağlayabilirsiniz. Erase Rewritable’a tıklayarak ise yeniden yazılabilir CD’lerinizi temizleyebilirsiniz.

CD’ye yazdırma işlemi yapabilmek için dosya tarayıcısından yazdırmak istediğiniz dosyaları alt kısma sürükleyip bırakınız. Bıraktığınız parçalardan özelliklerine bakmak istediğiniz olursa o parçaya tıklayıp Property’ye basınız. Burada parçanın konumu, katmanı, bit oranı (44100 hz), frekans (128 bit), stereo modu gibi bilgiler bulunmaktadır. Alt kısımdan ise isim, şarkıcı, albüm, yıl, tür gibi ID3 etiket bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Parçaların bulunduğu yerdeki bir parçayı çalmak isterseniz Play’e basmanız yeterli olur. Yazdırma işlemini başlatmak için parçaları seçtikten sonra Burn CD tuşuna tıklayınız. Buradan test etmek için Test’i, yazma yapmak için Burn’ü işaretleyiniz. Write Speed kısmından da yazma hızınızı seçiniz. Alt kısımdaki Burn tuşuna tıklayarak yazma işlemine başlayabilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri :

MP3 ve WAV parçalarından CD’lere yazma işlemi yapılabilmektedir.
Geçici dosya kullanılmadığı için MP3 dosyaları hızlı olarak dönüştürülmektedir.
Oldukça iyi MP3 çözücü kalitesi vardır.
Popüler CD kaydediciler desteklenmektedir.
“Burn-Proof” özelliğine sahip CD-RW sürücüler desteklenmektedir.
Tüm boyutlardaki CD’ler desteklenmektedir.
İçerisinde bütünleşik mini oynatıcı bulunmaktadır.
ID3v1 ve ID3v2 etiket desteği vardır.

Not : Yazılımın kısıtlama içermeyen lisanslı sürümünün fiyatı ise $19.95.

126 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar