Sponsorlu Bağlantılar

Setup (.Exe) Dosyası Yapma Programı Bedava İndir CyberInstaller Suite 2005 3.1 Download

Sponsorlu Reklamlar

Setup (.Exe) Dosyası Yapma Programı Bedava İndir CyberInstaller Suite 2005 3.1 Download

Setup (.Exe) Dosyası Yapma Programı Bedava İndir CyberInstaller Suite 2005 3.1 Download

Boyut : 5.47 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : SilverCyberTech
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : CyberInstaller Suite 2005 kurulum dosyası(Setup) hazırlayabileceğiniz bir başka uygulama. İçerisinde kurulum hazırlamanızı kolaylaştıracak 3 adet araç içeriyor, 1 adet de güncelleme modülü barındırıyor.

1. CyberInstaller : CyberInstaller Studio programının kalbi diyebileceğimiz uygulama. Son kullanıcıların programınızı tüm Windows sürümlerinde kurabilmesini sağlar.

2. CyberInstaller Studio : Kurulum programınızı hazırlamanızı sağlayan ana uygulama. Kullanıcı dostu grafiksel arayüzü sayesinde MSI(Microsoft Installer Kurulum Dosyaları) ve kendini açabilir(Self Executable-.exe) kurulum dosyaları hazırlayabilirsiniz. Kurulum dosyaları için Sessiz, Otomatik Açılabilir, vb. kurulum seçenekleri mevcut. Bu sayede son kullanıcılara sadece kurulum dosyasını tıklamak ve programın kurulmasını beklemek kalıyor.

3. CyberInstaller Extractor : Kendi kendini açabilir dosyaların içerisindeki kurulum dosyalarını çıkarmaya ve kurulumu başlatmaya yarayan modüldür.

4. CyberInstaller Suite Updater : CyberInstaller programının güncel kalması için gerekli yüklemeleri internet üzerinden program açılışında veya araç çubuğundaki bir düğmeye tıklamak suretiyle otomatik olarak algılayan modüldür.
Program ayrıca gelişmiş düzenleme, geri alma, sihirbaz yardımları, ActiveX ve DLL(Dinamik Bağ Kitaplıkları) dosyalarının otomatik kaydedilmesi, proje bağımlılık dosyalarının(Dependencies) otomatik bulunması, program yüklemelerinin güvenliğini sağlamak amaçlı Seri No üretme, gelişmiş sihirbazlar, .NetFrameWork ve çoklu dil desteği, merge modüllerin hedef makineye yüklenmesi gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Profesyonel sürümünün $89.90, kişisel sürümünün ise $19,90 olduğu programın ücretsiz olarak sunulan bu sürümünde gelişmiş kodlama ve bazı sihirbaz özellikleri devre dışı bırakılmış.

724 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar