Sponsorlu Bağlantılar

Setup (.Exe) Dosyası Oluşturma Programı İndir CreateInstall Free Edition 4.14.3 Download

Sponsorlu Reklamlar

Setup (.Exe) Dosyası Oluşturma Programı İndir CreateInstall Free Edition 4.14.3 Download

Setup (.Exe) Dosyası Oluşturma Programı İndir CreateInstall Free Edition 4.14.3 Download

Boyut : 1 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Gentee, Inc.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : CreateInstall Free Edition ücretsiz, küçük boyutlu ve profesyonel bir kurulum (setup) hazırlama programıdır.

Basit kullanıcı arayüzü sayesinde uygulamalarınıza kolayca kurulum dosyaları hazırlayabilirsiniz.
Bu sayede yaptığınız programları, uygulamaları tek bir dosya altında sıkıştırarak toplamış, her bir dosyanın hangi klasöre konacağını tarif etmekle uğraşmadan sadece bu kurulum dosyasını arkadaşlarınıza gönderebilisiniz.

Genel Özellikleri :
Licensing (Lisans) : Lisans sözleşmesi, kullanım anlaşması ve benzeri tarzı kurulum dosyanızın veya içeriğinin genel şartlarını yazabileceğiniz bölümdür.
Uninstall (Kaldırma) : Yaptığınız kurulum dosyasının kurulan bilgisayardan kaldırılıp, silinmesi için kullanacağınız bölümdür.
Registry Entries/Extracts (Kayıt Defteri Girişleri/Atamaları) : Yaptığınız kurulum dosyası içeriği ile ilgili kurulacak bilgisayarın kayıt defterindeki gerekli yerlere gereken kayıt anahtarlarını kaydetmenizi, atamaları yapmanızı sağlayan bölümdür.
INI Files (INI Dosya Tanımlamaları) : Çoğu programla birlikte bilgisayarımızda oluşturulan .INI dosyaları programların çalışmaları için çeşitli kodlar ve belirteçler içermektedir. Siz de kendi uygulamanızın bu tür bir ihtiyacı varsa bu bölümü kullanabilirsiniz.
Multi-Directory Deployment (Çoklu Klasör Tanımlama) : Yaptığınız kurulum programı ile ilgili içeriği, kurulacak bilgisayarda birden fazla klasöre kopyalanmasını, atanmasını sağlayabileceğiniz bölümdür.
Shortcut and Menu Creation (Kısayol ve Menü Oluşturma) : Kurulum programınınızın içeriğindeki dosyaların açılması ile ilgili gereken kısayol ve menü tanımlamalarını buradan yapabileceksiniz.

Mevcut Sürümünün Dil Destekleri :
Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fransızca, Katalanca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca.
Önceki Versiyonları Kullananlar İçin Dil Ekleri :
Bu dil eklerini programı kurdukları klasördeki “language” klasörünün içine atmanız yeterlidir.

Editörün Yorumu :
Program ücretsiz olmasına rağmen reklam denebilecek bir özellikle sisteminize kuruluyor ama çok da önemsenmeyecek kadar ufak bir reklam. Hazırladığınız kurulum programındaki pencerenin sol alt köşesinde kendi adını yazıyor sadece. Örnek görmek için buraya tıklayınız.

Programın Ücretli Sürümleri:
CreateInstall Light = 69 Usd.
innDirme Adresi
CreateInstall Normal = 169 Usd.
innDirme Adresi

3.035 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar