Sponsorlu Bağlantılar

Runscanner 1.9.0.9 İndir Runscanner 1.9.0.9 Download

Sponsorlu Reklamlar

Runscanner 1.9.0.9 İndir Runscanner 1.9.0.9 Download

Runscanner 1.9.0.9 İndir Runscanner 1.9.0.9 Download

Boyut : 1.44 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Geert Moernaut
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Runscanner bilgisayarınıza bulaşan küçük reklam yazılımları ve bilgi alma amaçlı olan casus yazılımları bulup temizleyebilen bir yazılım. Runscanner bunların yanında sadece sisteminizdeki bu küçük yazılımcıkları taramakla kalmıyor başlı başına tam bir sistem taraması gerçekleştirerek hasar gören kayıt girdilerini, yanlış girilmiş ya da bilgisayarınızdan sildiğiniz kayıtların hala duran parçalarını silerek sisteminin performansını büyük ölçüde arttırıyor.

Runscanner dosyalarınızın tümünü tam bir filtreden geçirerek çalışan programlarınızın neler yaptığınız hatalı girdiler ya da çıktılar olup olmadığını genel sistem taraması esnasında bulup size bilgi veriyor ve bunları otamatik seçenekleri sayesinde düzenleyebiliyor.

Runscanner 80’in üzerinde farklı truva tarzı sistemi yavaşlatan ve bilgisayarınızdaki tüm bilgiyi dışarı aktaran özel yazılımları biliyor ve tarama sırasında bunlarla karşılaştığında otamatik olarak onarabiliyor. Program tamamen otamatik olarak tarama yapabildiği gibi seçenekleri rahatlıkla kendini seçebiliyorsunuz.

Runscanner sadece bunlarla kalmayarak sisteminizde bulduğu anlamlandıramadığı girdilerini tümünü internet bağlantısı aracılıyla tarayıp kontrol ediyor ve sisteminizde bulunan dosyalar hakkında size ayrıntılı bilgi veriyor. Bunlara ek olarak yazılım kendini sürekli güncel tutabiliyor ve bu sayede herhangi bir küçük programcık geldiğinde tanımama ihtimailini en aza düşürüyor, sistem performansını anlaşılır ölçüde arttırabiliyor. Yazılımın ücretsiz olması da kullanımı açısıdan güzel bir avantaj oluyor.

51 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar