Sponsorlu Bağlantılar

Registry Clean Pro 1.0.0.88 İndir, Registry Clean Pro 1.0.0.88 Download

Sponsorlu Reklamlar

Registry Clean Pro 1.0.0.88 İndir, Registry Clean Pro 1.0.0.88 Download

Registry Clean Pro 1.0.0.88 İndir, Registry Clean Pro 1.0.0.88 Download

Boyut : 1.34 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : QSX Software Group
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Registry Clean Pro, bir kayıt kütüğü temizleme ve onarma aracıdır. Bilgisayarınıza yükleyip daha sonra sildiğiniz bazı programlar kendilerini yükledikleri gibi kaldırmazlar. Ya da program kaldırma sırasında bir hata oluşup, doğru kaldırılmayabilirler. Bu doğrultuda arkalarında iz bırakmış olurlar. Bu izler da zamanla birikerek kayıt kütüğünün ağırlaşmasına bile sebeb olabilirler.

Eğer çok fazla programla çalışıyor ve yükle/kaldır seçeneğini fazla kullanıyorsanız sisteminizin çeşitli yerlerinde bazı artık dosyalar kalabilir. Bu bırakılan yerlerden biri de regedit (kayıt kütüğü). Ama burada yapılacak bir hata ciddi sorunlara yol açabilir. O yüzden kayıt kütüğü temizleme araçlarıyla temizleme yapsanız dahi dikkatli olmakta fayda var.

Registry Clean Pro bulduğu sorunları düzeltip, temizlemeye yardımcı olur. Program; başlangıç, paylaşımlı DLL, yazı tipleri, uygulama bilgileri, COM/ActiveX, dosya paylaşımları, paylaşımlı klasörler, yardım dosyaları ve son kullanılan kullanıcı listesindeki sorunları bulup, onarmaya yardımcı olur.

Programı açtığınızda tarama yapmak için ‘Clean the registry (kayıt kütüğünü temizle)’ seçilip, ‘Next (İleri)’ ile devam ettikten sonra, Full (Tam) ya da Custom (Özel) taramadan biri seçilir. Tarama işlemi başlatıldıktan sonra kaldırılacak girişler listelenir ve ‘Next’ tuşuna bastığınızda temizleme işlemi başlatılır ve hatalı girişler bilgisayarınızdan kaldırılır.

Programın lisanslı fiyatı ise 39.95$’dır.

21 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar