Sponsorlu Bağlantılar

RAM Idle LE 1.5.0 İndir Tam Kapasite RAM Kullanım Programı Download

Sponsorlu Reklamlar

RAM Idle LE 1.5.0 İndir Tam Kapasite RAM Kullanım Programı Download

RAM Idle LE 1.5.0 İndir Tam Kapasite RAM Kullanım Programı Download

Boyut : 891 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : TweakNow
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : RAM Idle LE bir sistem belleği iyileştirme ve bilgilendirme yazılımıdır. Türkçe açılımı ‘rastgele erişilebilir bellek’ olan ve genelde ‘RAM’ olarak ifade edilen, sistemimizin geçici hafıza kaynağı zamanla görevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Bellek ya da belleklerin tam kapasite ile çalışabilmesi için kullanıla kullanıla boşa çıkan alanlarının yeniden işlem yapar hale gelmesi gerekmektedir.

Yazılım bellek kullanımınızı size bir grafik üzerinde göstermektedir. Burada pasif biçimde duran “RAM İyileştiriciyi Etkinleştir (Enable RAM Optimizer)” butonuna basarak artık belleklerinizi daha performanslı kullanabilirsiniz. Yapacağınız tüm işlem bundan ibarettir. Bu da yazılımın kullanımının ne denli kolay olduğunu göstermektedir.

Yukarıda açıklanan temel işlevinin yanı sıra; yazılımın bir de sistem bilgilendirme işlevi bulunmaktadır. Bu alanda; kullanmış olduğunuz işletim sistemine dair ayrıntılı bilgiler alabilir, sisteminiz üzerinde çalışmakta olan işlemlerin listesine bakabilir ve bellekleriniz hakkında kullanım oran bilgilerini görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulmakta olan yazılımın, boyutunun çok küçük olması, kullanımının kolay olması ve oldukça işlevsel olması küçük ama çok faydalı bir yazılım olduğunu göstermektedir.

379 görüntülenme

Arama :

2 Yorum yapıldı “RAM Idle LE 1.5.0 İndir Tam Kapasite RAM Kullanım Programı Download”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar