Sponsorlu Bağlantılar

Program Kaldırma Yöneticisi Bedava İndir Argente-Uninstall Manager 2.5.0.5 Download

Sponsorlu Reklamlar

Program Kaldırma Yöneticisi Bedava İndir Argente-Uninstall Manager 2.5.0.5 Download

Program Kaldırma Yöneticisi Bedava İndir Argente-Uninstall Manager 2.5.0.5 Download

Boyut : 4.68 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Argente Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Argente-Uninstall Manager bir yazılım kaldırma aracıdır. Windows işletim sisteminin Program Ekle-Kaldır aracına alternatif olarak üretilmiştir. Tamamen ücretsiz sunulmaktadır ve kullanımı çok kolaydır. Yazılım bilgisayarınıza kurulduktan sonra sisteminizde kurulu olan tüm yazılımları ana ekranına listelemektedir.

Argente-Uninstall Manager yazılımı ile sisteminizden kaldırmak istedğiniz yazılımları kolayca kaldırabilirsiniz. Yazılım kaldırma işleminin ardından bir de sisteminizde yazılımla ilgili herhangi bir artık veri kalmış mı bunu da denetlemektedir. Yazılım sisteminizde kurulu olan uygulamaların isimlerini, üretici isimlerini, kurulum tarihlerini ve kurulu oldukları alanı ayrıntılı biçimde gösterebilmektedir.

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının onlarca yazılım kullandıkları ve sürekli yeni yazılımlar denedikleri düşünüldüğünde bu yazılımın gerekli olduğu görülecektir. Birçok kişi kurduğu yazılımları kullanıp beğenmeyebilmektedir. Bu yazılımla sisteminizdeki beğenmediğiniz ya da artık kullanmak istemediğiniz uygulamaları birkaç tıklama ile kaldırabilirsiniz.

Yazılımla kaldırma işlemi esnasında oluşabilecek hataları düzeltebilmek ya da kaldırılan yazılımları geri getirebilmek için bir de yedek oluşturma özelliği sunulmaktadır. İstediğiniz gün kadar geriye giderek seçiminize göre bu yedek oluşturma özelliğini de kullanabilirsiniz.

279 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar