Sponsorlu Bağlantılar

Portable Clean My Registry 4.3 İndir Portable Clean My Registry 4.3 Download

Sponsorlu Reklamlar

Portable Clean My Registry 4.3 İndir Portable Clean My Registry 4.3 Download

Portable Clean My Registry 4.3 İndir Portable Clean My Registry 4.3 Download

Boyut : 2.49 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Smart PC Solutions
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Portable Clean My Registry, Clean My Registry yazılımının taşınabilir sürümüdür. Clean My Registry ücretsiz bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Windows kullanıcıları zaman içerisinde sistemlerine bakım yapmadıklarından dolayı kayıt defterinde gereksiz veriler birikebilmektedir. Özellikle sisteme kurulup kaldırılan yazılımların kayıt defteri girdileri kendiliğinden silinmeyip biriktiği için kayıt defteri hantalllaşmakta ve işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Ayrıca sistemde oluşan sorunlardan dolayı kayıt defterinde hasar görmüş girdiler bulunabilmektedir. Bu gereksiz ve hasarlı girdiler temizlenmediğinde sistem kararlılığı ve hızı olumsuz yönde etkilenmektedir.

Clean My Registry gerekli olan bu temizleme işlemini oldukça kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan yazılımla yapılması gereken tek şey ana menüsündeki “Clean” yani “Temizle” butonuna basmaktır. Yazılım bu komutla birlikte kayıt defterinde oldukça hızlı bir tarama yaparak gereksiz verileri temizlemekte, hasarlı verileri ise onarmaktadır. Bu temizlik ve onarım işleminden sonra sisteminizde oluşabilecek bir hataya karşı “Undo” butonunu kullanarak yapılan işlemleri geri alma şansınız da bulunmaktadır. Küçük boyutu, kolay kullanımı, hızlı tarama özelliği ve ücretsiz olması ile kayıt defteri temizleme ve onarımı için kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir yazılımdır.

Tasarımı tek bir ana pencereden oluşturulan yazılımda temizlenen ve onarılan kayıt defteri girdilerini ayrıntılı olarak da görebilirsiniz. Harici hiçbir işlem yapmanıza da gerek yoktur. Yazılımın kullanımından dolayı herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalinizde oldukça düşüktür. Zaten herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz düşünülerek yazılım kendiliğinden kayıt defterinizin bir yedeğini almaktadır.

27 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar