Sponsorlu Bağlantılar

Okoker Removable Data Recovery 4.8 İndir Taşınabilir Disk USP Veri Kurtarma Programı

Sponsorlu Reklamlar

Okoker Removable Data Recovery 4.8 İndir Taşınabilir Disk USP Veri Kurtarma Programı

Okoker Removable Data Recovery 4.8 İndir Taşınabilir Disk USP Veri Kurtarma Programı

Boyut : 1.35 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Okoker Software Inc
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Okoker Removable Data Recovery, çıkartılabilir disklerinizde silinmiş tüm dosya ve klasörleri kurtarmak için tasarlanmış bir veri kurtarma yazılımıdır. Yanlışlıkla sildiğiniz; çöp kutusuna atıp oradan sildiğiniz ya da Shift-delete yoluyla doğrudan sildiğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

Program FAT 12/16/32 dosya sistemlerinde çalışan çıkartılabilen disklerden veri kurtarabilir. Ayrıca bilgisayarınızı tarayıp bulduğu dijital kamera, DV, SD/miniSD/microSD card, MMC/RS-MMC card, xD-Picture card, µ card, USB sürücüler, ZIP diskler, CompactFlash cards, SmartMedia ve Memory Sticks’lerden veri kurtarabilir.

Program belirli 500 dosya türünü kurtarmayı destekler. Bunlar arasında Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Outlook Express, Hotmail, Yahoo, Netscape, IncrediMail, databases, AutoCAD, Microsoft Money, QuickBooks, SQL, MYOB, fotoğraf, MPEG, AVI, WMV, WAV ve MP3 dosyaları sayılabilir.

Programı açtığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan “select” tuşuna bastığınızda çıkartılabilir disklerinizi görebilirsiniz. Bir disk seçtikten sonra diskin yapısı klasör ve dosyalar halinde gösterilir. Yeşil renkte olan dosya ve klasörler “silinmiş” olup, bunları kurtarabilir ya da diski tamamen tarayıp bu doğrultuda işlem yapabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz , basit ve detay gerektirmeyen yapısıyla Okoker Removable Data Recovery denemeye değer bir program.

Özellikleri:
Çıkartılabilir disklerden silinmiş tüm dosya ve klasörleri tarayıp, kurtarabilir.
Çıkartılabilir disklerden silinmiş tüm dizinleri tarayıp, kurtarabilir.
Dijital kamera, DV, SD/miniSD/microSD card, MMC/RS-MMC card, xD-Picture card, µ card, USB sürücüler, ZIP diskler, CompactFlash cards, SmartMedia ve Memory Sticks gibi ortamlardan veri kurtarabilir.
Kullanımı kolay bir arayüz.
Uzun dosya adı ve yerel dil dosya adlarını destekler.
Dosya adı, boyutuna göre arama yapabilir.

Kısıtlama:
Deneme sürümde sadece kurtarılabilir dosyaları gösterir ama kurtarmaz. Tam olarak kurtarması için programı satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 44.95$’dır.

133 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar