Sponsorlu Bağlantılar

MultiStage Recovery 4.0 İndir Veri Kurtarma Programı Download

Sponsorlu Reklamlar

MultiStage Recovery 4.0 İndir Veri Kurtarma Programı Download

MultiStage Recovery 4.0 İndir Veri Kurtarma Programı Download

Boyut : 2.10 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Enplase Research
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : MultiStage Recovery bir veri kurtarma programıdır. Sabit disk, floppy disk, flaş sürücü, dijital kamera kartları (XD, TransFlash, MMC, SD, MicroSD gibi) ve diğer veri depolama aygıtlarından dosya kurtarabilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Bu sayede menüler ve ayrıntılar içinde boğulmadan hızlı ve kolay bir şekilde dosya kurtarma işinizi yapabilirsiniz. Bunun için profesyonel kullanıcı olmaya da gerek yok. Herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir.

Program 50’in üzerinde resim, ses, video ve metin dosyasını destekler. NTFS/NTFS5, FAT12/16/32/VFAT dosya sistemlerini destekler.

Bilgisayarda yanlışlıkla sildiğiniz, çöp kutusundan da sildiğiniz çeşitli dosyalara program sayesinde tekrar kavuşabilirsiniz. Hatta sabit diskinizin bir bölümünü biçimlendirdikten sonra bile eğer üzerine veri yazılmamışsa dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Programın ana ekranında bulunan sürücülerden birine tıklayarak silinmiş dosyalarınızı aramaya başlayabilirsiniz. Tarama süresi diskin boyutuna göre değişebilir. Tarama işlemi bittikten sonra kurtarılacak dosyalar gösterilir. Bunları kurtarmak istiyorsanız araç çubuğunda bulunan (ya da sağ tuşla) ‘Recovery/Kurtar’ tuşuna tıklayın. Kaydedeceğiniz yer olarak da taradığınız diskten başka bir yer seçip dosyaları kurtarabilirsiniz.

Özellikler:
Hızlı ve düşük düzeyde tarama mevcut.
NTFS/NTFS5, FAT12/16/32/VFAT dosya sistemlerini destekler.
Büyük birimleri dstekler.
Sıkıştırılmış NTFS dosyalarını destekler.
Yerel adları tanımlayabilir.
Biçimlendirilmiş bölümden dosya kurtarabilir.
Dosya öngörünümü mevcut.
Sanal sürücü desteği mevcut.
Ada, türe, boyuta, konuma, oluşturma ve değiştirilme tarihine göre tarama yapabilir.
BMP, JPEG, CUT, DDS, G3, GIF, HFR, ICO, LBM, JNG, KOA, MNG, PBM, PCD, PCX, PSD, RAS, SGI, TGA, TIFF, WBMP, XBM, AIFF, FLAC, VAG, ASF, MP2, MP3, OGG, WAV, WMA, MOD, S3M, SGT, XM, MID, RMI, TXT, WRI, RTF gibi dosya türlerini destekler.
Çöp kutusundan boşaltılmış dosyaları, DOS komutu kullanılarak silinmiş dosyaları, hafıza kartlarının biçimlendirilmiş ya da silinmesi sonucu kaybolmuş veriyi kurtarabilir.
Türkçe hariç çoklu dil desteği mevcut (Türkçe dil dosyası üreticiye gönderildi).

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu kayıtsız sürümünde sadece 35 KB’ye kadar dosya kurtarabilir. Kısıtlamayı kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$’dır.

155 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar