Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum Dosyası Hazırlama Programı İndir InstallAware Studio Admin 5.01 (SP1) Download

Sponsorlu Reklamlar

Kurulum Dosyası Hazırlama Programı İndir InstallAware Studio Admin 5.01 (SP1) Download

Kurulum Dosyası Hazırlama Programı İndir InstallAware Studio Admin 5.01 (SP1) Download

Boyut : 200 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : InstallAware
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : InstallAware Studio Admin 5.01 (SP1) kısa tanımıyla bir kurulum hazırlama programıdır. Ancak bu tanım InstallAware Studio Admin için biraz yavan kalır. Öyle ki program aracılığıyla hem kod hem de grafik tabanlı kurulum dosyalarını sihirbazlar yardımıyla hazırlayabilir, bu dosyaları ister MSI(Windows Installer), ister Exe(Self Executable) formatında dağıtabilir, programlarınızın .Net, Java, SQL vb. ortamlarda çalışabilmesi için gerekli ön yüklemeleri program sayesinde ekleyebilir, kurulum dosyalarınıza Merge Modülleri dahil edebilir, dil seçenekleri ekleyebilir, zengin diyalog şablonlarından istediğinizi seçerek profesyonel görünüm ve içerikli kurulum dosyaları hazırlayabilirsiniz. Program ön tanımlı olarak Ingilizce dil seçeneğiyle geliyor. Yüklemeleriniz için dil dosyasını translate(çeviri) işlemine tabi tutmanız gerekiyor. Kişisel fikrim olarak 5 üzerinden 6 verebileceğim ender programlardan bir tanesi diyebilirim. Tek dezavantajı ise çalışması için minimum 1024*768 çözünürlük istemesi. Bu zorunluluk programı kurmak istediğinizde de ortaya çıkıyor.
Boyutuna bakarak aldanmamanızı öneririm.Program boyutunun ve 1499$ lık fiyatının hakkını veriyor. Deneyin pişman olmayacaksınız.

Not:Yükleme işleminin başlaması için gerekli şifre:’ponderosa’ dır.Bu Bu şifre serial değildir.Programı tam sürüm kullanabilmek için mutlaka satın almalısınız.

292 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar