Sponsorlu Bağlantılar

Easy Digital Photo Recovery 2.4 İndir Easy Digital Photo Recovery 2.4 Download

Sponsorlu Reklamlar

Easy Digital Photo Recovery 2.4 İndir Easy Digital Photo Recovery 2.4 Download

Easy Digital Photo Recovery 2.4 İndir Easy Digital Photo Recovery 2.4 Download

Boyut : 3.51 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Türkçe
Üretici Firma : MunSoft
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Easy Digital Photo Recovery, sabit disk, flaş kartlar gibi herhangi bir ortamdan yanlışlıkla sildiğiniz resimleri/fotoğrafları kurtarabilen bir yazılımdır. Bilgisayar ya da flaş kartlardan silinmiş resim/fotoğrafları tarayıp, bulduğu dosyaları bir klasör içinde gösterebilir. Daha sonra bunları geri alabilirsiniz.

Program kurtarma işini tek bir algoritma içinde yapabiliyor. Analiz etmek istediğiniz diski seçtikten sonra tarama işlemi başlatılır ve çıkan sonuçlar bir öngörünüm penceresi içinde gösterilir. Bu kısımda ayrıca silinmiş dosyaların durumu da gösterilir. İyi durumda, kötü durumda ya da üzerine yazılmış gibi çeşitli bilgiler de mevcuttur.

Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya arama sihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.

Programın içinde bulunan dosya arama süzgeci sayesinde aramaları kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede geniş sonuçlar yerine daha dar alanda hızlı arama yapabilirsiniz. Belli bir tarih dilimine, boyuta, türe gibi arama süzgeci kurulabilir.

Program NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemlerini destekler.

Editörün Notu: Çoğu veri kurtarma programları gibi bu program da sadece kurtarılacak dosyayı bulup ön izlemesini gösterir, ama satın almadan kurtarma işi yapmaz. Eğer programı satın aldıysanız ya da alacaksanız kurtarılacak veriyi mutlaka taradığınız diskin dışında bir yere kaydedin.

Özellikler:
Dosya adı, boyutu, tarihi ya da kurtarma durumuna göre süzgeç düzenlenebilir.
Yerel dosya ve klasör adlarını destekler.
NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemini destekler.
IDE, ATA ve SCSI sabit diskleri destekler.
Windows 2000, 2003, XP, Vista ve 7 işletim sistemleriyle çalışır.
Biçimlendirilmiş medya aygıtlarından resim kurtarabilir.
Arama hızı ayarlanabilir.
Bir dosya DOS komut sistemi içinde silinse bile kurtarılabilir.
Geçici dosyalar, klasörler ve geçici internet dosyaları arama sonuçlarında ayrı tutulabilir.
PSD, PDD, DWG, DXF, CR2, CDW, CDR, DCD, EPS, EMF, ERF, FH, RAF, GIF, 3FR, ICO, JPG, DCR, MEF, PNG, SCT, X3F, SDR, TGA, WMF, XAR, TIF, CUR, ANI, ASR, MID, MP3, MPG, OGG, MOV, QT, RAM, RD, SWF, WAX, WMA, WMV, WM, AEJ, JAR, RAR, ZIP gibi çok sayıda dosya türünü destekler.
Canon, Nikon, Olympus, Sony, Samsung, Epson, Fuji, Hasselblad, Kodak, Mamiya, Minolta, Pentax, Sigma, Sony ve diğer kameralardan silinmiş dosyaları kurtarabilir.

Kısıtlama ve Lisans
Programın bu deneme sürümünde sadece kurtarılan dosyalar gösterilebilir ama kurtarılamaz. Kurtarma işleminin gerçekleşmesi için programı satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 29.95$’dır.

Bu programın Türkçe dil dosyası innDir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.

106 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar