Sponsorlu Bağlantılar

dupeGuru Picture Edition 1.7.8 İndir Benzer Resim Dosyalarını Bulan Program

Sponsorlu Reklamlar

dupeGuru Picture Edition 1.7.8 İndir Benzer Resim Dosyalarını Bulan Program

dupeGuru Picture Edition 1.7.8 İndir Benzer Resim Dosyalarını Bulan Program

Boyut : 8.27 Mb
Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Hardcoded Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : dupeGuru Picture Edition (kısaca PE) bilgisayarda bulunan benzer resim dosyalarını bulmak için tasarlanmış bir programdır. Program, dosya adı ve içerik durumuna göre tarama yapar. Dosya tarama özelliğiyle bilgisayarda bulunan eş dosyaları (çift/benzer/kopya dosya) çıkartıp görmenizi sağlar. Bu dosyaları ister silebilir isterseniz bırakabilirsiniz. Çift dosyaların birikmesi bilgisayarda gereksiz yığılmaya yol açar. Gereksizlerin silinmesi bilgisayarı rahatlatabilir.

Program hem Windows hem de Macintosh işletim sistemlerini destekler.

Programın eşleştirme algoritması sayesinde aynı dosyaları birkaç dakika içinde bulabilir. Program sadece aynı dosyaları bulma yanında benzer dosyaları da bulabilir.

Programın özelleştirilebilir yapısı sayesinde çeşitli ince ayarlar yapılabilir. Tercihler menüsü içinden tarama türü, dosya adı içeriği gibi değişiklikler yapılabilir. Süzgeç kurulup belli dosyaların araması sağlanabilir. Belli dosya boyutu altındakiler yok sayılabilir. Silinmiş ya da kaldırılmış boş klasörleri kaldırabilir.

İçinde bulunan arama motoru güvenlik düşünenler için tasarlanmış olup, kendi referans listeniz yanısıra gruplara göre de dosyaları silebilir ya da engelleyebilir. Program bulduğu çift dosyaları isterseniz taşıyabilir ya da başka bir yere kopyalayabilir.

Program açık kaynak kod sistemine sahiptir ve bu da kendi açısından şeffaflık sağlamış oluyor.

Program JPG, PNG, TIFF, GIF, BMP, PSD, RAW (CR2 ve NEF) gibi çeşitli resim dosyalarını destekler. dupeGuru PE Mac OS X’de iPhoto kütüphanesinde tarama yapar.

Gereksinim:
Windows: 2k/XP/Vista/Win7.
Mac OS X: Leopard ya da Snow Leopard. PowerPC ya da Intel (Universal).

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde her oturumda sadece 10 benzer dosyayı siler/kopyalar/taşır. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24.95$’dır.

253 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar