Sponsorlu Bağlantılar

Clone Terminator 1.5 İndir Bilgisayardaki Benzer Aynı Dosyaları Bulma Silme Programı

Sponsorlu Reklamlar

Clone Terminator 1.5 İndir Bilgisayardaki Benzer Aynı Dosyaları Bulma Silme Programı

Clone Terminator 1.5 İndir Bilgisayardaki Benzer Aynı Dosyaları Bulma Silme Programı

Boyut : 983 Kb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Enplase Research
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Clone Terminator, bilgisayardaki benzer dosyaları (aynı, benzer, eş, kopya, ikinci nüsha) bulmak için kullanılabilecek bir programdır.

Çift kopya ya da ikinci nüsha dosyalar hem sabit diskte fazladan yer kaplar hem de temel işlemlerde gereksiz taramaya sebebiyet verir. Bunun için birbirine benzer, ikinci kopya ya da benzer nüsha olarak kabul edilen dosyaları silerek bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz. Fakat dikkatli olmakta yine fayda var.

Programın kullanımı da oldukça kolay. Öyle menüler arasında kaybolmadan ve ayrıntılı ayarlar yapmadan sade bir kullanım imkanı sağlar.

Programı çalıştırıp, Next tuşuyla ilerledikten sonra gelen pencereden benzer dosyaları bulmak için tarama yapmak istediğiniz klasör ya da diski seçin. Seçim bittikten sonra yine Next tuşuyla ilerleyip, en son ‘Scan/Tara’ tuşuna basarak tarama işlemi başlatınız. Sonuçları görmek için ‘Show Results/Sonuçları Göster’ tuşuna basmanız yeterli. 5 adımda işinizi yapabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz dosyaları silebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Programın deneme sürümünde sadece ikinci nüsha/kopya dosyalar bulunur, fakat silmeye izin vermez. Bunun için programı satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

509 görüntülenme

Arama :

Bir Yorum “Clone Terminator 1.5 İndir Bilgisayardaki Benzer Aynı Dosyaları Bulma Silme Programı”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar