Sponsorlu Bağlantılar

Abexo Registry Cleaner 5.3.1 İndir Kayıt Defteri Temizleyicisi İndir

Sponsorlu Reklamlar

Abexo Registry Cleaner 5.3.1 İndir Kayıt Defteri Temizleyicisi İndir

Abexo Registry Cleaner 5.3.1 İndir Kayıt Defteri Temizleyicisi İndir

Boyut : 709 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : ABEXO
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Abexo Registry Cleaner bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Windows işletim sisteminin kök dosyalarını yapısında bulunduran “Kayıt Defteri Düzenleyicisi” zamanla gereksiz girdilerle dolmakta ve işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Bu sorun da Windows’unuzun komutlarınıza geç tepki vermesine, geç açılıp kapanmasına, yavaş işlemler yapmasına ve daha birçok olumsuz duruma neden olmaktadır.

Abexo Registry Cleaner yazılımı kayıt defterinizi taramadan geçirerek gereksiz verileri tespit etmekte ve bunları güvenli biçimde temizlemektedir. Bu sayede şişen kayıt defteri daha düzenli hale gelmekte ve sisteminizin kararlı biçimde çalışmasına olanak tanımaktadır. Temizleme işleminden sonra sisteminizin eskisinden çok daha iyi çalıştığını gözlemleyebilirsiniz.

Kayıt defterinizi temizleme işleminin yanı sıra hasarlı alanları onarma işlevi de gören yazılım bu sayede iyi bir sistem iyileştirmesi yapmaktadır. Dahili bir “Başlangıç Yöneticisi”(Manage Startup) içeren yazılımla, sistem açılışında kendiliğinden başlayan uygulamaları düzenleyebilir, istediklerinizi kaldırıp, yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirilebilecek yanlış işlemler büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle yazılımın kendiliğinden almış olduğu yedek dosyalarını kullanabilirsiniz. Her ne kadar yazılımının kullanımıyla sorun çıkma ihtimali düşük olsa da alınan yedekler güvende olmanızı sağlamakta, istediğiniz zaman bu yedekleri kullanarak kayıt defterinizi eski bir noktaya alabilme şansını sunmaktadır.

Not: Yazılımı 5 günlük deneme süresinin ardından kullanmak isterseniz 34.95 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

130 görüntülenme

2 Yorum yapıldı “Abexo Registry Cleaner 5.3.1 İndir Kayıt Defteri Temizleyicisi İndir”

  • Semih Ülgen diyor ki:

    Sitenizi ve yazınızı çok beğendim . Bu siteyi WordPress ile mi yaptınız , cevaplarsanız sevinirim.

  • admin diyor ki:

    Merhaba semih, böyle düşünmen beni sevindirdi çünkü dün gece siteyi komple sildim yeniden yaptım, eski hali çok daha güzeldi ama böyle yapmam gerekti. Evet site wordpress altyapısını kullanıyor. Temada wordpress teması. Herzaman beklerim. Kısa sürede içerik daha iyi bir konuma getirilecek.

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar