Sponsorlu Bağlantılar

VirusKeeper İndir VirusKeeper Download VirusKeeper Virüsten Korunma Programı İndir

Sponsorlu Reklamlar

VirusKeeper İndir VirusKeeper Download VirusKeeper Virüsten Korunma Programı İndir

VirusKeeper  İndir VirusKeeper Download VirusKeeper Virüsten Korunma Programı İndir

Boyut : 17.6 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : AxBx
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : VirusKeeper 2008 Pro, gelişmiş bir virüsten koruma ve casus yazılım engelleme aracıdır. Yazılım, bugün bilgisayarların çoğunu internet aracılığıyla tehdit eden virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara ve İnternet Explorer üzerinden yapılan saldırılara karşı sistemi korumaktadır.

Günümüzde birçok virüsten koruma yazılımı bulunmaktadır fakat bunların çoğu tarama yaparken yalnızca bilinen virüsleri tespit edebilmektedir. Bu eski yöntem yeni virüsleri durdurmakta etkisiz kalmakta ve yeni virüsleri durdurabilmek için sürekli güncellenmeye gereksinim duymaktadır. Hem de kullanıcılar bu güncelleştirmeler için ek ücret ödemek zorunda kalmaktadır. Geçmişte Blaster, Sasser ve Bagle gibi virüsler birkaç gün içinde milyonlarca bilgisayara bulaşmıştı ve bu bilgisayarların hepsi bu yöntemi kullanan yazılımlar tarafından korunmaktaydı.

Ayrıca bu virüsten koruma yazılımları, casus yazılımları bulamaz ve İnternet Explorer tarayıcısını koruyamaz. Oysa İnternet Explorer daha fazla zararlının hedefindedir ve internet siteleri üzerinden yüklenen araç çubukları, zararlı reklam araçları bilgisayara büyük hasarlar verebilmektedir.

VirusKeeper bilgisayarınızı virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyabilmektedir. VirusKeeper gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip bir tehdit algılama motoruna sahiptir. Gerçek zamanlı tarama özellği ile sistemin her tarafını, çalışan işlemleri, sistem dosyalarını, kayıt defterini, açık ve kapalı portları sürekli izlemektedir. Yazılım virüslere, casus yazılımlara ve diğer köyü niyetli araçlara karşı bir kalkan görevi yapmaktadır. Üstelik İnternet Explorer üzerinden çalışan araç çubuklarını, casus yazılım bileşenlerini engelleyebilmekte, varsayılan başlangıç sayfasını değiştirmeye çalışan zararlı araçları tespit edebilmektedir.

VirusKeeper diğer virüsten koruma yazılımlarından farklı olarak zararlıların davranışlarını çözümlemekte ve bilinmeyen zararlıları bu yolla tespit edebilmektedir. Kayıf defterinde ya da anlık çalışan işlemlerdeki uygulamaları da izleyerek herhangi bir zararlı hareketin önüne geçebilmektedir.

Yazılımın Genel Özellikleri :
Gerçek zamanı koruma kalkanı.
Windows sistem dizinlerini gerçek zamanlı koruma.
İnternet Explorer tarayıcısını gerçek zamanlı koruma.
Virüslerin ve casus yazılımların davranışsal çözümlemesini yapabilme.
Yeni veya şüpheli dosyaları inceleyen kendiliğinden tarama yapma özelliği.
Geleneksel ve hızlı virüsten koruma tarayıcısı.
Casus yazılım tarayıcısı.

Yazılımın Yeni Özellikleri :
Kendiliğinden tarama.
Geniş kapsamlı tanımlama tabanına sahip tarayıcı.
33.000 tip zararlıyı tespit edebilen büyük virüs tarama motoru.
Geliştirilmiş gerçek zamanlı tarama motoru.
Geniş kapsamlı casus yazılım tarama.
Anlık çalışan işlemleri izleme aracı.
Yüksek hızlı virüs tarayıcı.
Yeni zamanlamalı tarama.
Rapor verme özelliği.

Not : Yazılımın deneme sürümünü 30 boyunca kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra yazılımı kullanabilmeniz için 39.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmekteir.

104 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar