Sponsorlu Bağlantılar

TaLaYPRO Nokia Teması 1.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

TaLaYPRO Nokia Teması 1.0 İndir

TaLaYPRO Nokia Teması 1.0 İndir

Boyut : 653 KB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : (Mobil) Java
Dil : Türkçe
Üretici Firma : TaLaYPRO Yazılım
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : TaLaYPRO Nokia Teması, 240×320 ekran ölçülerine sahip (6233, 6300, 6131 gibi) Nokia marka telefonlar için hazırladığım ve yakın bir zamanda oldukça popüler olacağına inandığım, dünya üzerinde birçok yabancı sitede yayınlanan ücretsiz tema paketimdir.

Bu temayı “Nokia S40 Theme Studio v2.2” programını kullanarak hazırladım. Temayı telefonunuza aldıktan sonra, dosyanın üzerine gelip seçiniz. Telefonun ana ekranında kız kulesi belirecektir. Ekran koruyucusu olarak kara bulutlarla kaplanmış mistik bir havada şerefli bayrağımızın ay yıldızının belirdiğini göreceksiniz. Ayrıca telefonunuz artık kulağa çok hoş gelen bir ıslık melodisi ile çağrı alacak. Mesaj tonunda ise inek şaban ve bir bayan arkadaşa ait ses sizi uyaracak. Telefonun Pin kodunun girilmesinden sonra Linux’un meşhur pengueni size merhaba diyecek, kapanırken veda edecektir. Menülerdeki Rehber, Mesajlar, Arama kaydı gibi seçeneklerine ait simgeleri tek tek özel olarak sizin için seçtim ve tasarıma uygun bir hale getirdim. Denediğinizde gerçekten memnun kalacağınıza eminim.

TaLaYPRO YAZILIM olarak sizden herhangi bir ücret talep etmemekle beraber, sadece emeğe saygı ve içten gelen bir teşekkürü temenni etmekteyiz. Daha nice temalarda görüşmek üzere. İyi Eğlenceler dileriz.

203 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar